Jsem smířená s faktem, že se teď budu pohybovat na velmi tenkém ledě. Mnohem silnější je ale pocit, že pokusím-li se podělit o něco, co funguje a pomáhá, je to tak správně i přesto, že se nesetkám s pochopením. Pomohu-li byť jen jednomu člověku, je to správně.

Naučte se mluvit s Anděly

Vůbec vás nechci vést k modelu krásných okřídlených bytostí s jasnou tváří a gloriolou. Prakticky netuším, jak vypadají, a hlavně na tom nesejde. Mají zřejmě takovou podobu, jakou jim dáme. Upřímně je člověk může vidět třeba jako vydry, když chce. To proto, že vlastní podobu nemají. Dáváme jim ji my.

Zkuste si představit jen vědomí, něco, co není hmotné. Myšlenka také nemá tvar. Přesto nepochybuji, že je máte. A informace rovněž nelze uchopit, a přesto nám mění životy a postoje.

Nevím, co mám dělat, zeptám se Andělů

Když tohle někdy vyslovím, na mnohé zapůsobím jako čistokrevný cvok, nebo recesista. Jenže kdyby věděli, jak je to jednoduché a kolik už mi toho poradili, kolikrát pomohli, vyléčili, možná by tu svěrací kazajku nechali ležet.

Jednou z příjemných vlastností Andělů je předávat informace. Stačí požádat a postarají se o to, aby se k vám odpověď dostala. Dost možná budete pak věc pokládat za vlastní nápad. Nevadí, nejsou urážliví. Ego je naší specialitou.
Bude to článek v novinách, které si náhodou koupíte i přesto, že jste je nikdy předtím nevyhledávali. Text písničky, který vytržený z kontextu způsobí, že vám svitne. Nápis na billboardu, který denně míjíte, ale dnes jste si ho všimli, něčí poznámka. (O číselných řadách jsme už psali.) Dokáží prostě situaci navodit tak, abyste jejich sdělení nepřehlédli. Pokud trochu chcete.

Hodně umí pomocí barev

Jestli vám právě není dobře, něco na vás leze, bolí hlava, necítíte se v pohodě, požádejte je.
Pokuste se prostě spolehnout na něco, co pokládáte za iracionální.
Není to ostuda, nakonec, nikdo vás nemusí vidět. Nemusíte u toho ani mluvit ve smyslu zvuku. Stačí hovořit „v hlavě“. Myšlenka má sakra hodně energie.
Požádejte o pomoc a představte si, jak vaše tělo nějaká síla, nebo co chcete, balí do jasně zeleného světla. Bude se vám pak chtít spát. Rozhodně vám ale bude lépe. Prostřednictvím zelené barvy jsou schopni léčit neduhy, nebo alespoň pomoci tělu rychleji je odbourat.

Modrá – Uklidňuje emoce a otevírá hlavu (třeba při učení)
Stříbrná – Chladí otoky a dává naději
Zlatá – Pomáhá od únavy
Červená  – Je o vášni a energii
Oranžová – Velmi efektivně zlikviduje depresi a černé myšlenky (nutí k úsměvu)

Nikdy nejsem sama

Bude jich s vámi tolik, kolik si budete přát. Stačí zavolat. Nemusíte ani nic chtít. Už jen přítomnost neomylně vycítíte. Ten pocit nelze popsat, ale lze jej prožít. Spolehlivě. Upozorní na sebe. To dokáží dobře, a dokonce mnohdy i vtipně. V ten moment je vám hezky a nejste sami.

Vyzkoušejte si jejich pomoc

I nevěřící Tomáš si může vyzkoušet, jak moc je jejich přítomnost znát. Bojíte se, že nebude místo? Že nezaparkujete? Požádejte. Schválně. Z čehokoli máte obavu pro ten den, svěřte jim to. Asi vás to překvapí.

Pokud připustíme, že okolí zdaleka nevnímáme jen smysly, které známe, dojdeme k tomu, že kanálů a i objektů ke komunikaci je mnohem víc. V ten moment jsme bohatší o další. Je to asi tak stejné jako číst o lásce a možnosti ji i prožít.

Netuším odkud a co jsou, ale jsou

Nevím, co to je, ani odkud, proto zde neopisuji jejich jména ani pole působnosti jako mnozí jiní. Myslím si, že to jedno. Na jménech nezáleží. Netuším nic o jejich původu, snad nějaká vyšší forma inteligence či vědomí. Jen vím, že jsou, a jejich přítomnost je každopádně milá.

Naučí-li se člověk žít s jejich společností, pomocí i radou, dostane jeho vnímání světa a všeho, co ho obklopuje, docela jiný rozměr. To není opsaná fráze. To je vlastní zkušenost. Co jsem dostala, to předávám. Za mnohé vděčím právě jim.

Není nic snazšího, než je zavolat.

 

Reklama