64f710cda4e46obrazek.png
Foto: Shutterstock

Petr Cerha alias Nasty

Sympatického a pohledného beatboxera a moderátora rádia Evropa 2, kde v úterý a v neděli mezi 20. a 22. hodinou provází coby „Brzda Evropy 2“ pořadem Jakoby show, možná znáte i coby komika z pořadu Na stojáka. Jeho vtipné scénky se často točí kolem otcovské role. Má totiž dva malé syny, kteří jsou pro něho nekonečnou inspirací. A že o neuvěřitelné historky rozhodně nemá nouzi, to na sebe nedávno prozradil i v podcastu Pivo, Sunar a Prachy. Svěřil se s tím, že minulý rok po rozpadu manželství od cizího člověka zjistil, že starší syn není tak úplně jeho. Přestože se tomu zdráhal uvěřit, testy otcovství slova o nevěře dnes už bývalé ženy potvrdily. Jak ale Nasty jedním dechem dodal, na jeho lásce k synovi vůbec nic nezměnily a dál o něj pečuje. Sám sebe moderátor na stránkách domovské stanice popisuje jako „něco mezi Bártem, Batmanem a zálesákem“.

64f702b2c0c99nasty.jpgZdroj foto: archiv Petra Cerhy

Kuba Kostka

„Je ten typ člověka, od kterého nikdy nevíte, co čekat. Rád do studia nečekaně vtrhne celý nadšený do věcí a lusknutím prstu je z něj klidný rozumbrada,“ popisují svého moderátora víkendových rán (od 7 do 11 hodin) na Fajn rádiu. Že se rád baví, to dokazuje i na svém účtu na TikToku, kde dává k dobru videa na profilu Moje holka je šílenec. Onou přítelkyní, s níž „reportáže ze života“ točí, je jeho partnerka a rozhlasová kolegyně Aneta Kratochvílová.
Moje holka je šílenec na TikToku.

kuba-kostka.jpgZdroj foto: se svolením Fajn rádia

Marthy Duffek

Z víkendového vysílání Fajn rádia můžete každé odpoledne od 14 do 18 hodin slýchat i frontmana kapely Realita, která hraje hudbu spojující alternativní pop, rock a elektroniku. Je nejen zpěvák, kytarista a pianista, ale také textař. Jako herec se dokonce mihl v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Ale nejspíš si ho pamatujete spíš jako semifinalistu televizní show Superstar 2021. „Marthy je obrovský milovník lasagní! Takže pokud věnujete život hledáním těch nejlepších, obraťte se na něj! A ačkoliv může působit jako drsňák, tak je pod slupkou romantik jak blááázen!“ prozradila na děj domovská rozhlasová stanice.

duffek.jpgZdroj foto: se svolením Fajn rádia

Michal Čuřík alias Michael C

Český DJ, producent, a také hudební dramaturg působí jako rezidentní DJ pořadu Dance eXXtravaganza na Evropě 2 a je i moderátorem Dance Radia. Živě vídat a slýchat jeho vystoupení můžete například v pražském klub Roxy, ale vystupuje i mimo republiku, mimo jiné i se zahraničními hvězdami. Jak sám říká, nejraději hraje tracky plné energie a současně i emocí. Zároveň ale není stylově vyhraněný a nemá rád škatulky, do kterých by se měl vejít - v hudbě ani v životě. „Mám rád, když se ráno probudím se skvělou náladou, když party šlape, když na festivalech neprší, když mám ve studiu dobré nápady a jde mi to od ruky, mám toho rád totiž opravdu hodně,“ rozepsal se pro fanoušky rozhlasové stanice Evropa 2.

michael-c.jpgZdroj foto: se svolením Michaela C

Vojta Sklenář

Usměvavého moderátora můžete od pondělí do čtvrtka po 18. hodině požádat o jakoukoli hudební pecku od 90. let minulého století na rádiu Kiss. Provází totiž pořadem jukeboxy. On sám považuje za jednoho z nejlepší interpretů té doby italského DJ Gigi D'Agostina. Jako moderátora ho můžete potkat i na sportovních utkáních. A jaké má sny? „Pár let už se mi plní sen dělat v rádiu. Mou další metou je další médium, a to konkrétně televize. Tak se necháme překvapit,“ svěřil se v Rychlé zpovědi na podcastu své vysílací stanice.

sklenar.jpgZdroj foto: se svolením rádia Kiss

Zdroj informací: Evropa 2, Kiss rádio, Fajn rádio, Realita music, DJ Michael C, Pivo, Sunar, Prachy, Moje holka je šílenec - TikTok

Čtěte také:

Reklama