Chceš mít hezkou postavu, jako všechny ty modelky v posilovně, vydržet stát na jedné noze, stejně tak, jak to dělají ostatní na hodinách jógy nebo třeba uběhnout půlmaratón? Strach z neúspěchu, pohledy ostatních při cvičení, koukání do všech těch zrcadel, kde jsou vidět přesně ty nedokonalosti, které na sobě nemáš ráda. Všechny ty výmluvy zná každá z nás. Už žádné pochyby, už žádné sebepodceňování. Všechny jsme nějak začínaly a všem nám jde něco jiného. Přidej se k nám a zjisti, co je právě tvoje silná stránka.

Jako ženy chceme všechny totéž. Chceme se dát do práce a hned pak vidět výsledky. Už na začátku ale víme, že takhle to nefunguje. K tomu, abychom dosáhly našeho vysněného cíle, vede dlouhá a ne příliš lehká cesta. Každodenní pocení krve v posilovnách, soustředění se na jeden cvik, který už po několikáté nemůžeme udělat, běhání dlouhých tratí, při kterých už na samém začátku vypouštíme duši. Hlavní ale je vydržet a nenechat se odradit neúspěchem. Je důležité projít si celou cestou, celým procesem a mít z toho radost. I když to s úspěchem bude jako na houpačce. Protože, když vydržíme, budeme se postupně zlepšovat a na konci zažijeme ten skvělý pocit z dosaženého cíle, který budeme toužit zažít znovu a znovu. To je to, co za to stojí.

Nike

„ZA LEPŠÍ JÁ“ nejsou jen tři slova. Jsme to my všechny, které chceme překonat samy sebe a zlepšit se v tom co děláme. Rozluč se s výmluvami, které ti dosud stály v cestě. Připoj se k naší partě přes #zalepsija a absolvuj všechny Nike výzvy společně s námi. Jednu takovou můžeš vyzkoušet již brzy.

N+TC Studio totiž přijíždí přímo do Prahy. Přijď si společně s kamarádkami vyzkoušet lekce N+TC s elitními Nike trenéry. Čeká tě více než 200 hodin nejrůznějších tréninků a speciálních tematických lekcí. Kromě cvičení ti v N+TC Studiu nabídneme také testování nejnovějších produktů Nike a další zážitky, překvapení a odměny.

Nike

Překonej svůj strach, přidej se k nám a vyraz za svým lepším já!  #zalepsija

Jedinečné a unikátní N+TC Studio bude umístěno na Náplavce od 27. dubna do 24. května 2015 a ty se můžeš stát jeho součástí!

Vstup na bezplatné lekce je pouze pro HOLKY a členky Nike+Training Clubu. Zaregistruj se do něj, čekej na potvrzovací email a pojď do toho s námi.

Nike

Reklama