5bd9791a2a0f5obrazek.jpg
Kvalita dostupná komukoliv

Není uměním vytvořit něco kvalitního a drahého, ale vytvořit něco opravdu dobrého a levného. A přesně na této myšlence vznikla již roku 1989 v Gdaňsku kosmetická značka Ziaja. Za téměř 30 let své existence se stala jednou z největších kosmetických společností. Bohaté portfólio více než 900 produktů vystavěných na bázi lokálních přírodních surovin nabízí ucelené řady kvalitní pleťové, tělové i vlasové kosmetiky za přímo směšně nízké ceny, které však vznikají těmi nejpřísnějšími moderními technologiemi a farmaceutickými postupy. Žádná z použitých surovin v kosmetice Ziaja navíc není testována na zvířatech.
5bd979256743fobrazek.jpg
Regenerační výtažek z kozího mléka či kakaového másla
Okuste sílu přírody na vlastní kůži ještě dnes! Jen přírodní látky jsou pro vaši pokožku tou správnou cestou vedoucí k přirozeně zdravé pleti či vlasům. Za vysokou kvalitou kosmetiky Ziaja stojí právě obsah účinných přírodních složek jako je blahodárné kozí mléko, aloe, heřmánek, olivový olej, růže či kakaové máslo. Řada Ziaja Goat´s Milk se pyšní vysokým obsahem kozího mléka, které ocení zvláště osoby s citlivou a suchou pokožkou. Fenomenální hydratační a regenerační vlastnosti kozího mléka jsou všeobecně známi již stovky let, tak proč si nedopřát blahodárnou péči kosmetiky Ziaja Goat´s Milk, která navíc neobsahuje parabeny ani barviva?
5bd9793254df4obrazek.jpg
Nakrmte svou pokožku extra dávkou živin s řadou kosmetiky Ziaja Cocoa Butter, která díky kakaovému máslu a provitaminu B5 vytváří na pleti ochrannou bariéru a hloubkově ji vyživuje a hydratuje. Navíc ta čokoládová vůně! Obdobnými regeneračními účinky se pyšní i další úspěšná řada Ziaja Natural Olive vystavěná na panenském olivovém oleji. Sprchový gel, pleťový krém či tělové mléko řady Natural Olive pokožku chrání a vyrovnávají její přirozené pH. Nedráždivé složení bez parabenů je tak vhodné i pro děti již od 3 let.5bd97908c6e78obrazek.jpg

Za kvalitní pečující či tělovou kosmetiku nemusíte nutně utrácet stovky korun,

na nákup celé základní řady kosmetiky Ziaja vám bude stačit i 500 Kč,

a věřte, že váš nákupní košík na www.elnino.cz bude praskat ve švech.