„Dana jsem potkala v baru před dvěma lety a rok už společně bydlíme. Od začátku byl strašně pozorný a zahrnoval mě dárky. Většinou to bylo nějaké hezké prádlo, ale i jiné oblečení, nebo dokonce rtěnka a řasenka. Kromě toho mi dával také vouchery na kosmetiku, ke kadeřnici nebo na nehty. Přišlo mi to strašně milé a pozorné, ale teď už mi to trochu leze na nervy. Přijde mi totiž, že je posedlý tím, jak vypadám, a přetvořil si mě k obrazu svému,“ popisuje Dita.

64ddf5e2089fdobrazek.png
Foto: Shutterstock

Když Ditu po půl roce randění s Danem potkala spolužačka ze střední, skoro ji ani nepoznala. Sama Dita ví, že se hodně změnila, protože se obléká a upravuje tak, jak si to přeje její přítel. A ten si přeje dlouhé nehty, napletené dlouhé vlasy a hodně sexy a vyzývavé oblečení.

„Už na začátku mi dal jasně najevo, co se mu líbí a jaké ženy u něj mají šanci. Zamilovala jsem se do něj a jednoduše jsem chtěla splnit jeho představu o ideální partnerce. Teď už mě to ale moc nebaví, protože nemůžu ani doma nosit tepláky, spát můžu jen v sexy košilkách, které jsou ale kvůli krajkám dost nepohodlné. Nedávno dokonce nadhodil, že bych si měla nechat zvětšit prsa. Do toho se mi vůbec nechce, ale on má evidentně jasno,“ tvrdí Dita.

Nabízí se otázka, proč Dita s Danem stále je a dávno se s ním nerozešla. Kromě toho, že se domnívá, že ho i přes jeho autoritativní přístup miluje, zvykla si po jeho boku na určitý životní standard. Na drahé dovolené, luxusní restaurace apod. A ví, že po rozchodu by si z platu úřednice nic takového dovolit nemohla.

Zdroj: respondentka Dita

Čtěte také:

Reklama