Už vás nebaví sedět o víkendech doma? Mám pro vás návrh: přijeďte do Prahy.

Tentokrát pro vás nemám pozvánku na výstavu či do divadla. Můj návrh potěší nejen dospělé, ale i děti, zvu vás totiž do Troje.

Tři instituce v Troji - Zoologická zahrada hlavního města Praha, Botanická zahrada hlavního města Praha a Trojský zámek - se spojily a připravily pro své návštěvníky velice výhodnou nabídku. Pokud si zakoupíte Trojskou kartu, máte možnost až do 30. září 2006 navštívit tyto tři instituce za jednu cenu.

Trojská karta vás opravňuje k jednomu vstupu do všech areálů (v případě Botanické zahrady jak do tropického skleníku Fata Morgana, tak na Venkovní expozice). Vstupy nemusí být uskutečněny v jeden den, ale kdykoli v době platnosti karty.

Cena Trojské karty:
Dospělí                                               120 Kč
Děti (od 6 do 15 let)                              60 Kč
Rodiny (2 dospělí a 2 děti do 6 let)         270 Kč

Cílem projektu je zvýšit atraktivitu Troje. Za cenu 120 Kč bylo doposud možné navštívit pouze zoologickou zahradu v Praze, která je nejnavštěvovanější zoo v České republice a je otevřena denně. Na více než 60 hektarů najdete celkově 9 pavilonů, 150 expozic a přes 5 000 zvířat v 500 druzích. 

Současně můžete navštívit i botanickou zahradu, kde naleznete rozsáhlé venkovní expoziční plochy, památkově chráněnou vinici s kaplí sv. Kláry a historickým viničním domkem s vinotékou, Japonskou zahradu i skleník Fata Morgana s unikátní chlazenou expozicí.


Zámek Troja s francouzskou zahradou a štěpnicí je jednou z nejvýznamnějších ukázek barokní architektury v Čechách. Pozoruhodný soubor nástěnných maleb v „čínských komnatách“ je doplněn orientálně stylizovaným historickým mobiliářem. V areálu je možno navštívit Muzeum vína a vinotéku.


Osobně tuto nabídku určitě využiji.
Setkám se v Troji i s vámi?

Reklama