Klasifikace ve školách se již pomalu uzavírá, děti školu většinou již „vypustily“ ze svých hlaviček a paní učitelky si stěžují, že už se to s dětmi nedá vydržet a že potřebují prázdniny… nebo se pořádně vyřádit v Beckilandu v Praze na Zličíně.

Největší rodinné zábavní centrum v ČR - Beckiland právě teď frčí! Venku je horko, které se nedá moc vydržet, natož tam podnikat nějaké větší aktivity. Proto nyní rodiče s dětmi vyhledávají místa, kde je příjemně a kde nemusí řešit ochranné opalovací krémy, mokré kloboučky proti přehřátí nebo deštníky. Takovým místem je právě Beckiland. Příjemně klimatizované prostory s teplotou 24 °C  jistě v tuto dobu oceníte. Děti i rodiče mohou neomezeně řádit na atrakcích nebo se osvěžit zmrzkou, dobrými nápoji či jinými dobrotami v útulném bistru.

Kromě narozeninových oslav nabízí v Beckilandu oslavy svátků či jiných příležitostí. Nyní se aktuálně bude slavit vysvědčení. A dokonce, kdo z dětí přinese ukázat vysvědčení plné samých jedniček, má vstup do Beckilandu v pátek 29. 6, sobotu 30. 6. a v neděli 1. 7., zdarma. Je to malý dárek pro šikovné děti. Ty ostatní, které takové štěstí s vysvědčením neměly, nemusí být smutné. Beckiland je pro všechny děti a po chvíli řádění snad malý mráček z dětských tvářiček zmizí.

Aby bylo kam chodit o prázdninách, když zrovna nejsou děti na táborech nebo u babiček, mají v Beckilandu denně otevřeno od 10 do 20 hod.

Všechny dotazy, objednávky je možno volat na hotlinku: 774 77 70 70 nebo získat informace na stránkách www.beckiland.cz . Přijďte se k nám ochladit. :)

 

 

 

 

 

 

Reklama