Kolik si vydělá žena, která obsluhuje nahoře bez? Čtenářka Věrulinka se jednou účastnila oslavy, kde tato obsluha probíhala, tak měla šanci zjistit, jak lukrativní je to povolání.

Obsluhovat nahoře bez se vyplatí, ani nemusíte mít nijak hezkou postavu. Přečtěte si příspěvek čtenářky Věrulinky...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Jednou jedinkrát jsem zažila tuto obsluhu, tedy nahoře bez a pro mne, coby ženu, no pohled to byl nazapomenutelný.
Jejda, toto vyznělo blbě.
Ale vysvětlím, ne že by to byla podívaná nezapomenutelná v kladném slova smyslu, byla to bohužel podívaná v záporném slova smyslu a proč?
Vysvětlím.
Nemohu uvádět kde, pouze uvedu Prahu 5.
Chodívali jsme do jednoho nejmenovaného baru občas, když jsme slavili něčí narozky, byla nás celá parta slavících.
Bylo pro některé známé, že na objednání přijde po půlnoci obsluha nahoře bez, samozřejmě dámská. Ovšem mě toto nikdo neřekl z naší party, že jednomu kamarádovi, který slavil narozeniny, objednali kamarádi tuto obsluhu. Neřekl mi to ani můj manžel, věděl dobře, že bych odmítla se této párty účastnit.
Jaké bylo moje překvapení, když se o půlnoci bar ponořil do tmy. Ne, že by se to občas nestalo, často nešel proud a byli jsme o svíčkách, mělo to svojí pěknou atmosféru.
Ovšem, najednou tam byly dvě mladé ženy a nahoře bez a obcházely stoly s plnými tácy pití a hlavně šampusu, našemu oslavenci.
Moje oči se nestačily divit. Pohled to byl úděsný. Jedna obtloustlá, prsa po tátovi, nebo jak se říká, s rozinkami pod kobercem. Druhá sice štíhlá, ale bradavky div nemáčela do sklenice s pivem.
Oslavenec byl zklamán a nebyl zrovna povděčen, prohlásil, no to jste mi tedy dali kluci dárek!
Jasně, ti co tuto obsluhu nahoře bez objednávali, neměli tušení, jaké že ženy se dostaví. Barmanovi poděkovali za nechutnou obsluhu, ovšem i on se bránil, že nikdy neví, koho mu pošlou.
Zkrátím to, znechuceni jsme byli všichni, ale věnovali jsme se našemu oslavenci a museli jsme tyto dvě ženštiny přežít.
Jenom já a moje dvě kamarádky, jsme nepochopily, proč nemají ženský trošku soudnosti. Ale ano, peníze jsou peníze.
Za dvě hodiny dostaly 3 000.- a spokojeně odcházely a my se bavili až do rána bílého, ovšem většinou na jejich úkor, což jsme před nimi nemohli, doslova jsme se třískali všichni smíchy.
Závěr zněl nás tří kamarádek, že mužským je to jedno, když mají v hlavě, ovšem i naši kamarádi byli zklamáni, nebylo se na co podívat. A nám ženským, bylo trapně za ně, jak ženský dokáží ztrácet soudnost, když jde o peníze.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama