Pobavte se s příspěvkem čtenářky Lubice. Dozvíte se, jak zareagovala sousedka z paneláku na to, když se přes polene z jejich bytu ozývaly zvuky drsného milování...

Milujete se někdy drsně? Pobavte se s příspěvkem čtenářky Lubice.


Dobrý den, dneska jsem se po delší době rozhodla přispět taky k dnešnímu tématu. S partnerem máme radši ten něžnější slovník. Jednou za čas, když je příležitost a můžeme se odvázat, tak si to užijeme trošku drsnějc a peprný slovník k tomu jaksi patří. Za drsnější polovičku jsem většinou já.

Rádi se díváme na lechtivější filmy a tam těch nadávek je docela dost. Párkrát si pornofilm pustíme i přes den, abysme na večer nabrali trochu inspirace. Jednou se nám to však nevyplatilo. Bydlíme v paneláku a ono tam je docela vše slyšet. Jak výtah, tak štěkot psa a podobně. Já pracuji na směny a tak se stávalo, že jsem si něco takového pouštěla i v poledne. S přítelem nežiji a tak jsem si neuvědomila, že mám tak pozornou a vnímavou paní sousedku. Jednou tak přítel přišel domů a strašně se smál. Po chvíli mi řekl, že potkal sousedku a ta mu to barvitě vykládala, že přes balkón slyšela nějaké vzdychání a nadávky a to v pravé poledne, že si nedáme pokoj ani na oběd. Přítel jí sdělil, že doma nebyl a že jsem tam byla sama a mám takovou zálibu v koukání. Sousedka si pravděpodobně zase začala myslet něco jiného a celá zbrunátněla. Můj milý ji dorazil ještě dotazem, že když se dívá na pořady o vaření, zda u toho taky vaří. Neodpověděla a zabouchla dveře. Tak budeme muset naše záliby přehodnotit a nechat si je asi na večer i když to by nás mohli napadnout za rušení nočního klidu. Je tady ještě jedno řešení koukat bez zvuku nebo si pořídit sluchátka.

Lubica

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

POMĚNĚNÉ Téma dne 19.4.2013: Milostný A PARTNERSKÝ slovník

Protože dnení téma bylo asi příliš intimní, došlo k jeho rozšíření ze sexuální do partnerské oblasti...

  • Jak se s partnerem oslovujete?
  • Používáte speciální výrazy, který vyplynuly z vašeho vztahu? A z jakých vznikly sitací?

A samozřejmě můžete psát (i anonymně) na téma původní...

  • Máte s partnerem stejný milostný slovník?
  • Používáte při sexu vulgarismy?
  • Máte nějaká slova, která rozluštíte jen vy dva?
  • Jak vás partner oslovil nejněžněji?
  • A jaká slova od něj v posteli nemusíte?

Dráždivé páteční téma si zaslouží dráždivý dárek. proto jednu z přispěvatelek odměníme hrou Kama Poker od Albi. K tomu, abyste měla šanci získat tento pěkný dárek, zasílejte své příspěvky na téma Milostný slovník nejpozději do pátku 19.4.2013 15.00 hodin na již notoricky známý e-mail Redakce@zena-in.cz. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

poker

Reklama