V diskusi pod dnešním pilotním článkem se objevil výkřik, co že je nám vlastně do toho, kdo za co dává penízky, a ať prý na sebe holky z redakce samy prásknou, za co utrácí.
Tak jo. :-)

Tak třeba korektorka Klárka se mi přiznala, že utrácí za oblečení, konkrétně za trička. „Tuhle jsem to zrovna počítala a mám jich padesát sedm," sdělila mým šokovaným uším. Má prý ráda sportovní trika, třeba od Adidasu nebo Nike, nepohrdne ale ani dětskými modely" s nápisy a obrázky. Někdy se zadaří i v dětském, taková 158... Tuhle jsem objevila moc pěkné v Tescu za 38 korun. :)"

Kolegyně Dana má dvě dospívající děti a psa, takže tím je finanční tok do značné míry určen. Jasně, každý, kdo má psa, tak to zná - krmení, veterinář, očkování... Dana kromě toho utrácí i za koně. Mám tetu v jižních Čechách, která má koně, takže jezdím za ní." Vlastní ježdění sice nic nestojí, ale je to daleko, navíc se tam nedá přijet s prázdnou... Teta má asi čtyři nebo pět psů, takže jim vždycky něco přivezu."
(Taky jste čekaly, že módní redaktorka bude mluvit o kabelčičkách a náušnicích?? :-)))

A šéfredaktorka Markéta? V současné době vrážím nejvíc do baráku. Máme velkou zahradu, kterou dáváme do pořádku, takže kupuju takové věci jako nůžky na prostřihávání, lopatu, hrábě... Taky nás čeká nákup nové lednice."

Tak už to víte :-) A teď je řada na vás.

 

Reklama