cele.jpg

Foto: Shutterstock

Slavný pár Katy Perry a Orlando Bloom k sobě ve svých kostýmech perfektně ladil. Zatímco zpěvačka byla oblečená jako obří injekční stříkačka, její partner se chopil role doktora. Zkrátka nerozlučná dvojka!


 
Americká rapperka Cardi B svůj kostým sladila pro změnu s dcerou Kulture. Obě na sobě měly temné čarodějnické šaty v černé barvě od značky Garo Sparo, na hlavách špičaté klobouky a v ruce koště. Nechyběl ani make-up s kouřovými očními stíny.

John Legend a Chrissy Teigen se oblékli jako členové Addams Family. Kostým nechyběl ani jejich dceři Luně, která šla za Wednesday. „Při focení trvá na tom, že zůstane v roli. Wednesday se neusmívá,“ napsal John  k jednomu snímku na svém Instagramu. Kromě několika fotek zveřejnil i video, kde hraje na klavír znělku ze slavného filmu.

Zpěvačka Lisa z populární korejské skupiny BLACKPINK se při výběru kostýmu inspirovala aktuálně nejpopulárnějším seriálem Netflixu Hrou na oliheň. Pro svůj kostým ale nezvolila strážné ani členy hry, jejichž masky byly letos během Halloweenu mezi těmi nejoblíbenějšími. Oblékla se za děsivou panenku, která se objevila v první hře.

Shawn Mendes a Camilla Cabello slavili po mexicku. S make-upy a oblečením, které měli na sobě, mohli okamžitě vyrazit do ulic na oslavy Dia de los Muertos.

Ani Kendall Jenner si strašidelný svátek nenechala ujít. Na Halloween se oblékla za mrtvou nevěstu. Na hlavě měla závoj, který dosahoval až na zem a na nohou bílé boty na obrovském podpatku. Aby vypadala ještě děsivěji, vystavila na svůj Instagram fotky v dosti zdeformované podobě.

Americká zpěvačka Melissa Viviane Jefferson, známa pod uměleckým jménem Lizzo, měla opravdu povedený a dokonale vyladěný kostým. Pokud jste to nepoznali, je to Grogu neboli Baby Yoda.

Zpěvačka Nicole Scherzinger svůj halloweenský kostým pojala spíše v sexy duchu. Na sebe oblékla korzet, ze kterého jí koukala napěchovaná ňadra. Na jedno si namalovala jizvu. Stejně tak na krk. Pak už jen dodala rudou rtěnku a z očí jí stékaly černé slzy.

Dosti děsivý kostým předvedla zpěvačka Madonna. Ta na svůj Instagram zveřejnila fotografii v dlouhých černých šatech, které vypadají téměř jako z velkého kusu igelitu. Stojí ve tmě u velkého stromu a obličej má překrytý černým hadrem, který by měl zřejmě evokovat závoj. Potkat bychom ji takto po tmě nechtěli!

Možná si teď budete myslet, že se díváte na fotku Britney Spears zamlada. Opak je pravdou. Kostým ala Britney zvolila na Halloween totiž Hailey, manželka zpěváka Justina Biebera. Nutno říct, že jí to dost sluší. K fotce připsala: „První koncert, na kterém jsem kdy byla, byl Britney Spears."

Pravá blondýna Reese Witherspoon se inspirovala Tippi Hedren z hororu Ptáci. „Její výkon ve filmu je fenomenální. Pokud jste ho ještě neviděli, jde o skvělý strašidelný film, na který se můžete podívat třeba tento víkend. Šťastný Halloween, přátelé,“ napsala herečka k videu, které zveřejnila na svůj Instagram.

Zdroj: Instagramy celebrit