Nedá mi to, abych se s Vámi nepodělila o svoje zážitky z různých letních dovolených... Každý rok létáme min. 2x za rok na dovolenou.
 
Vzhledem k tomu, že manžel je workoholik a má dojem, že za víc než týden by se firma položila bez jeho vedení, tak musím dělit aspoň na 2x. A musím vybrat termín, aby nebyly výplaty, aby nebylo DPH, aby nebyl konec měsíce... uznejte, že musím být čaroděj, abych něco vybrala... a tak když už, tak už... Vždy vyberu alespoň 4hvězdičkový hotel, se stravou all inclusive, hotel, kde jsou jak sportovní, tak kulturní akce, prostě abychom si to užili..
Letos koncem srpna jsme se vrátili z Turecka, letovisko Belek, hotel Papillon belvil... byla to nádhera, ALE..
Po celou dobu našeho pobytu jsme byli jediní Češi v hotelu a podle toho se s námi jednalo. Možná si řeknete, že jsou to maličkosti, ale já mám pocit, že když si zaplatím stejně nebo možná i víc než Němec nebo Rus, mělo by se se mnou zacházet stejně..

Uvedu příklad: ubytování - ať jsme kdekoli a kdykoli, jsou vždy Češi ubytování co nejdál od moře. Když na všech pokojích bude barevná TV, já budu mít ČB. Proč? Tuto otázku jsem položila i letos delegátce naší CK a bylo mi řečeno, že ONI to mají předobjednáno, a pokud dám na recepci úplatek, tak to bude lepší. Ale já ho nedám už z principu. Pak by se to nezměnilo nikdy a proč ho dávat, když platím to co ostatní?
Jsme oba podnikatelé, vždy jsme se snažili podporovat české výrobce apod., ale příští léto, až budu vybírat dovolenou, vyberu si z katalogu třeba nějaké renomované rakouské CK. Přijde mě to na stejný peníze, do Vídně to mám na letiště blíž než do Prahy, ale hlavně se ke mně za moje peníze budou chovat jinak.
BOHUŽEL, ale je to tak..
Nejde jen o Turecko, tyto poznatky mám i z mnoha jiných států..
Co Vaše zkušenosti?
Hezký den přeje Zdenka
 
Milá Zdenko, je mi líto, že máš tyto zkušenosti. Mně se něco takového nikdy nestalo. Jsem zvědavá, co na to ostatní čtenářky.
Reklama