Ahojky všichni.
     Když jsou dneska hlavním tématem zvířátka, prozradím, jak Žena-in udělala hned dvojitou radost.


     V létě se nám narodila koťátka a jako správná kočkomilka jsem sháněla dobrou dušičku, která by je doma ubytovala. V jedné debatě jsem se zmínila o svých koťátkách a čtenářka s nickem a... zatoužila po černém kotěti. Měla jsem hnedka tři a čtvrté s bílými ponožkami, náprsenkou a špičkou ocásku jménem Bertík. To se nakonec stalo vítězem.

Slovo dalo slovo, já poslala fotku a už jsme vymyslely strategii, jak se Bertík dostane k budoucí rodině. Nakonec se vezl vlakem se mnou, tam ho přebrala moje známá jako štafetu, chvilku se vezl tramvají a nakonec skončil v náruči budoucí paničky. Za odměnu dostali jeho sourozenci a přátelé dobré papáníčko ve dvou konzervách od jeho nové paní. Ta mě teď pravidelně informuje, co všechno Bertík provádí a jak se má.


     Jako fotodokumentaci posílám Bertíka hned na dvou fotografiích. Na té druhé je společně s kámoškami Baruškou a Terinkou (ta jim slouží jako polštářek) čerstvě po probuzení, kdy jukal jen jedním očkem.
     Takže Žena-in v podstatě může za to, že se Bertík dostal do správné náruče.

 

 

 

 

 Vikina007


Milá Vikino, děkujeme za hezký článek a fotky vašich mazlíčků.

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy, milé čtenářky, jak vám vaši mazlíčci dělají radost. Jak vám zvířatko dalo novou energii. Nemusí to být jen kočička, pejsek nebo papoušek. Určitě chováte doma králíka, nebo jen rybičky. Důležité je, že se o své miláčky staráte s láskou. Věřte, že oni vám to oplatí.

Nejlepším z vás pošleme dárečky v podobě  léků Pharmaton Activit

                                                                 barvy na vlasy NATEA laboratoires Garnier

                                                                 kabelky pro radost 

Reklama