Nevíte, kam v září vyrazit za zábavou? 16. ročník vinobraní na Praze 9 je již tradiční podzimní akcí. I v letošním roce jsme si připravili pestrý program v rámci Svatováclavské pouti na Proseku a vinobraní na Máchalce. Od 25. – 27. 9. 2015 si můžete odpočinout u sklenky lahodného burčáku a děti nechat vyřádit na bobovce, v lanovém parku nebo ve skákacím hradu přímo na louce před areálem.

bobová dráhaBobová dráha je známa svými aktivitami pro děti, kromě bobování a skákacího hradu (zcela zdarma) můžete využít i posezení u táboráku s opékáním buřtů. S dětmi můžete navštívit známou pouť na Proseku a po té sejít do areálu bobové dráhy. Ve vinici Máchalka i v našem areálu jsme si pro vás připravili slaďoučký burčák, pečené bramboráky a spoustu dalších dobrot.

Tradiční vinobraní proběhne od pátku do neděle a těšit se můžete například na vinařský obřad „zavírání hory“ nebo na lidové písně muziky Špalíček Praha.

Unikátní pražská vinice na Máchalce byla založena již ve středověku a návštěvníci zde budou moci ochutnat nejrůznější druhy vín.

Bobová dráha bude v tyto dny otevřena od 10:00 do 22:00, lanový park od 10:00 do 20:00.

O bobové dráze: 

bobováBobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost až 62 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu.

Více informací na : www.bobovadraha.cz.

Reklama