5e188a7a20cdablobid0.png
V rámci řady ANEW představuje vlastní patentovanou technologii PROTINOL tm
, která v sobě spojuje retinol a protein. PROTINOL tm pomáhá podporovat tělu vlastní tvorbu kolagenu typu I a III a posiluje tím strukturu pleti. Výsledky jsou fascinující! Intenzivní 7denní kúra, která dramaticky omladí vaši pleť! Po 1 ampulce je pleť svěží a vyhlazená, po 3 ampulkách je plnější, viditelně zdravější a omlazená. Po 7denním používání Vyplňujících pleťových ampulek s protinolem od Avonu dojde k obnovení až 7leté ztráty kolagenu. Vraťte své pleti typ kolagenu, který s dospíváním naše pokožka výrazně ztrácí a viditelně omládněte už za několik dní!

5e188acf5167fobrazek.pngJak vysvětluje odbornice v oblasti dermatokosmetiky Eva Přibylová: „Retinol (jako součást jiných produktů) omlazuje tak, že sloupne „starou“ pleť a tím dojde ke stimulaci novotvorby pokožky spojené s vyhlazením, ale protinol pracuje zcela jinak. Stimuluje v pleti tvorbu kolagen typu I a III, takže pleť je vypnutá a jakoby pevněji vystlaná zevnitř.

Kolagen I a III jsou tělu přirozené bílkoviny, které zodpovídají za kvalitu pokožky. Stárnutím dochází k celkovému zpomalení přirozené tvorby kolagenu obou typů. Průlomová technologie se složkou PROTINOL tm dokáže stimulovat obě složky, takže naše pleť začne rychle nabývat jemnější texturu blížící se hladkosti dětské pokožky. Ampulky můžete kombinovat s dalšími krémy řady ANEW. Např. se specializovanou péčí na kruhy pod očima.

AVON nabízí denní i noční duální péči, která působí již po dvou týdnech a dlouhodobě potlačuje viditelnost tmavých kruhů pod očima. Změňte pravidla hry s produkty řady ANEW se superingrediencemi. Ampulky s protinolem nebo sérum s výtažkem z hedvábí nebo vitaminem C účinně zpomalují znaky stárnutí a komplexně omladí vaši pleť.
5e188a7f3c535obrazek.png

Věděli jste, že....

  • Molekula kolagenu je tvořena tzv. aminokyselinami. Podle jednotlivých obsažených druhů aminokyselin rozdělujeme kolagen na několik typů, a to číselně od kolagenu typu I – XI. Některé typy kolagenů si dokážeme sami vyrobit v těle, jiné přijímáme v potravě.
  • Kosmeticky nás zajímají dva typy kolagenu, které si tělo dokáže vyrobit samo, a které hrají klíčovou roli při stavbě pokožky.
  • Kolagen typu I je v 90 % v pokožce.
  • Kolagen typu III je kolagen embryonálního vývoje. Kolagen typu III je později nahrazen kolagenem typu I.

5e188aa20e167obrazek.jpg

Více nejen k produktům ANEW naleznete na stránkách AVON.

5e188afaf2044obrazek.png
Vyplňující pleťové ampulky s protinolem: 7x 1,3ml , 1200 Kč
5e188b1ccfea3obrazek.png