6256c364cc03ecl.jpg
Foto: Shutterstock

V americkém dramatu, který měl v USA premiéru včera, si Mark Walhberg zahrál hlavní roli boxera, který přehodnotí svůj život a stane se knězem. Za filmem stojí skutečný příběh amerického duchovního, který ke konci svého života trpěl zánětlivým onemocněním svalů.

Kvůli roli se musel herec obětovat a přibrat třináct kilo. První dva týdny jedl 7000 kalorií denně a další čtyři týdny dokonce 11 000 kalorií. Pro magazín Insider prozradil, že jeho jídelníček byl založený hlavně na bílkovinách. Konzumoval sedm až osm porcí jídla denně. Ráno si například dával tucet vajec, tucet kousků slaniny, dvě misky bílé rýže a hrneček olivového olej. V průběhu dne pokračoval dalšími vejci a stejkem.

Ke konci svého přibírání se zaměřil na jídla s vysokým obsahem škrobu a sodíku, aby získal oteklý vzhled. Pro herce nebylo přejídání rozhodně za odměnu, v soukromém životě se totiž udržuje v top formě – hlídá si jídelníček a dodržuje striktní tréninkový plán. V posilovně je jako doma. 

Knězův příběh herce natolik zaujal, že do něj dokonce finančně sám vstoupil a utratil za něj miliony. Kromě Marka Wahlberga si ve filmu zahrál například také Mel Gibson. 

Zdroje: Insider, Man of Many, Youtube

Reklama