Bára je sympatická maminka roční holčičky. Již dlouho toužila po nějaké změně, proto když přišla nabídka zúčastnit se naší proměny, neváhala ani minutu. O vlasy se postarala kadeřnice Martina z největší sítě kadeřnických salonů KLIER, krásné líčení vytvořily šikovné ručičky make-up artistky Bobbi Brown.

proměna bára

Již na první pohled bylo vidět, že Bára měla suché vlasy s roztřepenými konečky. Po detailnějším prozkoumání kadeřnice Martina, která se o Báru starala, zjistila, že vlasy byly neprofesionálně odbarveny a byly směrem ke konečkům zničené.

proměna báraproměna bára
proměna

Bára neměla k vlasové proměně žádné výhrady, jediné, co nechtěla, byl hodně krátký sestřih.

proměna báraproměna bára

Po krátké rozmluvě se šlo na věc. „Původní barva, kterou Bára měla, nebyla špatně zvolená, šlo jen o to, ji sjednotit a zvolit trochu jiný odstín. Chtěla jsem, aby vynikly její výrazné oči. Vlasy jsem odlehčila a zastřihla jsem nezdravé konečky,“ říká o drobné změně Bářina účesu Martina.

proměna báraproměna bára
proměna báraproměna bára

Samozřejmě došlo i na líčení. O to se postarala profesionální make-up artistka kosmetické značky Bobbi Brown. Ta nejen že Báru krásně nalíčila, zároveň jí poradila, jak se má sama doma zkrášlovat. Rady Bára ocenila, jelikož se líčí minimálně a jak se svěřila, s make-upem vždy zápasí.

proměna bára

A zde již výsledek. Podle nás je Bára krásná. Sama sebe v zrcadle nepoznala, byla až dojatá a my také. Dojatě děkovala a my doufáme, že si Bára svůj den užila.

proměna báraproměna bára

proměna bára

Děkujeme síti kadeřnických salonů KLIER za zprostředkování vlasové proměny. Poděkování patří i kosmetické společnosti Bobbi Brown za profesionální líčení.

Toužíte i vy po profesionální změně vizáže? Nebojte se a udělejte krok vpřed. Pomůžeme vám vylézt z vaší ulity. Napište nám na e-mail  redakce@zena-in.cz, do předmětu napište proměna a nezapomeňte přiložit vaši fotografii.

Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádo. Je proto dobré počítat se všemi variantami střihu a barev!

Čtěte také:

Reklama