Tak milé ženy-in, máme tady první „sirotčí“poradu. Šéf si pojídá smažené kobylky v Thajsku a my se tady smažíme ve vlastní šťávě. Ba ne, nebýt „přehmatů“ v březnových soutěžích, tak si to taky užíváme..,

...protože (ať se na mě Radek nezlobí), s Klárkou Wimmerovou to probíhá v mnohem větším poklidu.

Tím nechci naznačit, že nás nějak šanuje a nedokáže být pěkně ostrá, ale jelikož ovládá umění asertivity, její kritika se snáší podstatně lépe. Takže Radkovi dovolenou vůbec nezávidíme, naopak. A jak jsem si tak přečetla tituly knih na jeho stole „Divoši“ či „Běhání s Keňany“, nebude dlouho trvat a bude balit kufry zas.

Ale dost o Radkovi, dnes má svátek, tak ať mu moc nezvoní v uších. Přejeme mu tedy všechno nejlepší a raději přistupme k tématům příštího týdne.

Pondělí

Začátkem týdne si na vás Saša přichystala téma o podomních prodejcích, pojišťovácích, samozvaných anketnících a jiných agentech s teplou vodou (bez urážky). Zavíráte jim dveře před nosem, nebo vás vždycky „dostanou“?

Úterý

V úterý vás Lucka možná pobaví otázkou: „Pomáhá vám manžel v domácnosti?“ Některé z vás se (k závisti druhých) můžou pochlubit, že mají ve svém partnerovi všestranného domácího pomocníka, jiné budou mít prostor k postesknutí. Takže téma pro všechny jistě přínosné a zajímavé.

Středa

Polovina týdne bude patřit stylu, abychom to měli vyvážené. Nevzpomínám si, že bychom tady probíraly téma „brýle“, a přitom je nosí valná většina z nás. Ať už celoživotně, či vinou zkracujících se paží. Jaké typy brýlí vám sluší?

Čtvrtek

28. březen a Den učitelů připomene Lucka. Své téma pojme jako chvalozpěv na „kantora ideála“. Existují ještě takoví Ámosové, co myslíte? Vzpomeňte si na svého nejlepšího učitele a vzdejte mu alespoň tímto způsobem hold.

Pátek

Ani jsme se nenadáli, máme konec týdne a před sebou nejkrásnější svátky jara – Velikonoce, které nemůžeme nechat bez povšimnutí. Tentokrát se vás ujme Jakub, který změnil taktiku a nebude jakožto muž švihat pomlázkou, ale popovídá si s vámi o pečení, vaření a zdobení velikonočního stolu i domácnosti.

Doufám, že jsme se vám tématy trefili do vkusu, a pokud ne, uvítáme, když nám pošlete své nápady nebo přání, o čem byste si chtěly na našich stránkách povídat.

redakce@zena-in.cz

A k radosti všech soutěživých připomínám, že ještě do konce března můžete každý den hrát o speciální krásné ceny!

Reklama