Když se koncem první poloviny 19. století objevila společnost KRUPS, nikdo netušil, jaký úspěch, a hlavně v jaké oblasti bude za pár let slavit. Přes nabídku vah se společnost pustila do výroby elektrických mlýnků na kávu a později samotných kávovarů. Svou pečlivostí a kvalitou si u spotřebitelů zajistila velkou oblibu, která trvá více než 150 let.

Společnost KRUPS vznikla již v roce 1846. Průmyslový závod v německém Severním Porýní-Vestfálsku se zaměřoval na výrobu plošinových a jehlových vah. O dvacet let později začala společnost exportovat své přístroje do zahraničí. Na přelomu století se z KRUPS stal přední výrobce a dodavatel vah a díky své technické dokonalosti jeho pozice na trhu stále rostla.  V roce 1956, tedy po 110 letech od vzniku, společnost KRUPS na trh uvedla svůj první elektrický mlýnek na kávu. Za první rok se prodalo na 1 milion kusů. O 3 roky později pak výrobci přišli se slavným mixérem „3-Mix“, který se právem stal synonymem pro moderní kuchyni. Velký boom nastal v roce 1983, kdy KRUPS představil svůj úplně první přístroj na přípravu espressa. Od roku 1991 je KRUPS značkou společnosti Groupe SEB, která patří mezi přední výrobce malých domácích spotřebičů.

krups

V současné době je nabídka značky KRUPS skutečně rozsáhlá – nabízí elegantní a technicky vyspělé přístroje na přípravu espressa i designové kapslové přístroje ve formě známých a oblíbených Nespresso Dolce Gusto, či kávovarů Nespresso, ve kterých lze připravovat teplé i studené nápoje. Milovníky čerstvě umleté kávy jistě potěší mlýnky na kávu. V nabídce najdete i pěnič mléka pro přípravu domácího latté či cappuccina.  Na jihu Francie probíhají každoročně speciální testy, které zaručují, že si zákazníci do svých kuchyní díky značce KRUPS pořídí jen ty nejkvalitnější pomocníky.

 

KRUPS Quattro Force One touch

Pro milovníky čerstvé kávy připravil KRUPS plnoautomatické kávovary Latt'Espress One touch URBAN, SUREAU a PEWTER. Dokážou vaše oblíbené cappuccino či latté připravit jedním dotykem a káva bude již od prvního šálku krupsskvělá. Je to díky unikání technologii Quattro Force. Její první součástí je nový a extrémně odolný mlýnek Active speed, který díky vylepšené elektronice ušetří až 20 % času při každém mletí. Životnost je až 280 tisíc cyklů. Kávovary KRUPS zároveň umí přizpůsobit délku mletí tak, aby vždy připravil přesné množství kávy. Tento systém je používaný i u profesionálních kávovarů a je samozřejmostí, že si můžete nastavit hrubost mletí dle svých požadavků. Dokonalou extrakci chuti a aroma zajistí hydraulický pěchovací systém s technologií Ultraflat, jež vyvine sílu, která zaručí, že váš nápoj bude mít plnou chuť a dostatečné aroma kávy. Mimo jiné tato technologie snižuje spotřebu kávy. Jak poznáte správný puk z kávovaru? Musí být vždy suchý a pevný. Aby káva byla opravdu dokonalá, tak je potřeba velmi důsledně kontrolovat teplotu. Ta se v přístrojích využívajících technologii Quattro Force pohybuje v rozmezí 87 a 93 stupňů Celsia. Díky patentovanému sytému Thermoblock to platí od prvního šálku. A nezbytnou čtvrtým pilířem je funkce Autoclean – volbu automatického čistění, takže stačí jednou nastavit a již se nemusíte o nic starat. Součástí přístroje je vždy též LCD displej a odnímatelný zásobník na vodu. Další důležitou vlastností kávovarů jsou jejich kompaktní rozměry, díky nimž perfektně pasují do každé kuchyně.

krups

Reklama