V osmi letech měla na kontě účinkování v šedesáti reklamních spotech, v jedenácti slavila úspěch jako přidrzlá školačka ve snímku Past na rodiče, v patnácti se poprvé opila, jako šestnáctiletá ztratila panenství se spolužákem o rok mladším, od osmnácti šňupá koks. Řeč je o hollywoodské hvězdě Lindsay Lohanové, která se letos už potřetí nachází na odvykací klinice.

Tentokrát na uzavřeném oddělení léčebny Cirque Lodge v Utahu, kde vládne přísný režim: „Musí vstávat o šesté ráno, k jejím pracovním povinnostem patří čistit záchody, pak se musí podrobit dvanáctihodinové skupinové terapii," informuje Jane P., která byla z kliniky minulý týden propuštěna.

Důvod, proč dobrovolně nastoupila léčbu v zařízení, v němž vládne tuhý, téměř vězeňský režim, naznačil jeden z hereččiných přátel magazínu OK!
Lindsay chce být co nejdříve čistá, protože je v jiném stavu a nechce další konzumací alkoholu a drog ohrozit vývoj plodu," sdělil.

Sama Lindsay totiž vyrůstala s matkou notorickou alkoholičkou a otcem násilníkem. Do jaké míry je tvrzení o její graviditě pravdivé, těžko říci.
Není to poprvé, kdy má strach, že otěhotněla," poznamenává suše americký tisk. Faktem však je, že tentokrát Lindsay fámu ještě stále nedementovala.

Zdroj: Korzo

Reklama