Co si o Valentýnu a vůbec slavení zamilovanosti myslí čtenářka DarkAngel, to se dočtete na následujících řádcích. Její příspěvek k dnešnímu tématu je skutečně peprný - citlivější povahy, prosím nečtěte...

Velice osobitý přístup k svátku zamilovaných má čtenářka DarkAngel. Jaký? To se dozvíte níže v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.

Souhlasíte s DarkAngel, milé čtenářky?


Valentýn - hloupý svátek zhýčkaných amerických lidiček? Ano, i já jsem takhle uvažovala... proč slavit něco, k čemu vlastně nemáte žádný vztah? Slavit něco, co vymyslel nějaký zamilovaný blázen, který zná svou partnerku/partnera necelý týden (a v budoucnu bude prosazovat „nárok na silikony" :D ?) Ne proč taky? Slavím svátek zamilovaných tehdy, když to cítím!

Nepotřebuji žádné konkrétní datum - stačí mi dobrá nálada, optimismus a přesvědčení, že ON je ten pravý. Proč se spoléhat na data? Já si klidně udělám Valentýna v neděli 13. 8. nebo ve čtvrtek 2. 3. a třeba i v pondělí 12. 5.!!! A proč také ne? Když ho miluješ...není co řešit.

Je to sice krásné - oslavit tzv. „Svátek zamilovaných", nicméně já beru zamilovanost i z pohledu - řekněme „rodičovského" i partnerského. Ano - Valentýna slavím, koupím příteli něco sladkého na zoubek (ať má z něj stomatolog alespoň občas radost ) a rodičům něco do domácnosti s přáníčkem - ručně vyrobeným. Třeba na tohoto Valentýna jsem koupila našim nádhernou orchidey, kterou si maminka k vánocům tak moc přála a Ježíšek nevyslyšel její prosby Příteli sladké potěšení a zaplacení večeře v restauraci... (no co víc by mohl chtít - „partnerské" služby plním poctivě :D )

Zkrátka a dobře - kdo slavení Valentýna v duši - a především v srdci necítí, ať jej neslaví! A ti, kteří jsou zamilovaní - slavte každý den! Oslavujte radost z krásného vztahu, radujte se z právě probíhajícího zázraku! Doufejte v krásnou budoucnost, plánujte velkolepé plány...

.... Prosím citlivější povahy dále nečtěte....

Ale časem stejně zjistíte, že všechno v co jste doufali, je jen otázkou času. Z prince na bílém koni se nakonec vyklube chrápající, krkající a prdící manžílek, který čeká na teplou večeři po práci, uklizený byt, uložené děti a manželský sex...

Potom jde veškerá romantika a svátek zamilovaných stranou. A pokud to takhle u Vás nebývá - gratuluji a držím palce, ať Vám to krásné co nejdéle vydrží!

Krásného Valentýna přeje,
DarkAngel

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama