Plavky, to už není jen úbor na plavání. Teď je to super trendy módní kousek, který unosíte třeba místo trička nebo jiného topu. A co víc, vzhledem k rozmanitosti všech vzorů, barev a střihů, nebudete ráno vědět, pro jaké se rozhodnout!

Plavky na pracovní schůzku? Ano!

Čeká vás pracovní povinnosti? A nemusíte se držet dress-codu a nosit od pondělí do pátku tmavý kostýmek? V tom případě hurá do plavek! Zvolte tlumené odstíny a kombinujte je s dalšími základními barvami. Vsaďte třeba na volné kalhoty a hedvábnou košili, která je na léto jako stvořená a nechce z ní rafinovaně vykukovat lem plavek. A protože práce je práce, nazujte si proklatě sexy páskové sandálky s tenkými řemínky přes nárt a kolem kotníku. Ty jsou totiž tuto sezonu must-have!

Plavky na parádu? Ano, prosím!


Chcete-li se blýsknout, oblékněte si něco třpytivého! Třeba stříbrné jednodílné plavky. V těch můžete vyrazit na rande, do baru na lov, ale klidně i do práce. A protože se říká, že vše má být s mírou, zkombinujte takový kousek s bermudami, které jsou opravdu in, přes ramena si přehoďte volné měkké sako nebo blejzr a pohrajte si s doplňky.

V plavkách za módní ikonu? Rozhodně!

Pokud milujete barvy, vzory, rafinované střihy, nádech retra, nebojte se trochu odvázat a zkombinujte všechno dohromady! Plavky s volánky, puntíky na vzdušné sukni, proutěný košíček nebo kulaté brýle. Je léto, tak se nedržte zkrátka! Za hvězdu budete nejen v centru města, ale i na pláži.

Také si přečtěte: 

Reklama