Další příspěvek nám napsala čtenářka Kuty. Jako dítě hrávala hru Z pohádky do pohádky a ještě jiné, můžete si o nich přečíst.

Moc Vám děkuju, že jste napsala, milá Kuty. Hru Z pohádky do pohádky jsme doma taky měli :-). Přeju Vám hezký den.


Hezký den všem.

Jako děti jsme hrávaly hru „Z pohádky do pohádky“ pak ještě stolní hru o cyklistech, bohužel už nevím pravidla tak jsme si je vymysleli sami.

No a samozřejmě blechy, takové malé potvory do kterých se cvrnkalo až do nějakého cíle, jééé to byly nervy k prasknutí. A taky karty nesměly chybět, autobus, ferbl, žolík. Moje oblíbené piškvorky a lodě... Jo a ještě vystřihnuté formulky z ABC, srolovali jsme koberec a foukali a foukali do těch formulek až se nám hlavinky motaly :-).

Ale to už je pryč.

Před nedávnem jsem u rodičů na půdě našla moje milované cyklisty a z pohádky do pohádky. Normálně se přiznám, že jsme si na pohádce dokonale „ujeli“, vidím synka jak trne když jde do pekla, nebo když má na dosah poklad a políčko před ho vrátí do poloviny hry, jak ho okouzluje krásná zlatovláska, i když už po těch letech je poněkud oškrábaná a jak na něj ježibaba cení zuby.

Jo je to paráda hrát si a navíc kdo si hraje nezlobí.

Krásný den vám přeji.

Kuty

Tématem dnešního dne je: Hrajete doma s dětmi hry?

  • Jaké hry hrajete?
  • S kým nejčastěji hrajete - s dětmi, partnerem, kamarádkou...?
  • Jaké hry berete s sebou na dovolenou?
  • Co vás nejvíc baví?
  • A co naopak nesnášíte?
  • Máte nějaké vtipné zážitky?
  • Doporučila byste nám nějakou hru?

Napište mi cokoliv, co vás k tomuto tématu napadne, budu se těšit. Na jednu z vás čeká skvělý dárek - originální hra Scrabble od firmy Mattel. Na příspěvky se těším do dnešních 14.30 hodin, adresa je redakce@zena-in.cz. Předem děkuju a přeju hezký den!

hra

Reklama