Aneta Langerová (33)
První vítězkou soutěže Česko hledá Sueprstar se v roce 2004 stala Aneta Langerová. O šest let později zazářila i v další soutěži. Ve StarDance skončila na druhém místě, a to by do plaché a stydlivé ženy asi nikdo neřekl. Ve stejném roce potvrdila spekulace o své homosexuální orientaci. Zpěvaččiným posledním studiovým albem je deska Na Radosti. Kromě zpívání také hraje, v roce 2017 si střihla hlavní roli ve filmu 8 hlav šílenství.

langerova.jpg

Vlasta Horváth (42)
O rok později si soutěž podmanil Vlasta Horváth. Hudbě se věnoval už od pěti let, kdy začal hrát na piano. I když boom kolem jeho jména už dávno pominul, i po soutěži se věnuje pěvecké dráze a se svou kapelou pravidelně vystupuje. Jeho posledním hudebním počinem je album Stále nevěřím, ve kterém se vyzpíval z tragické smrti svého bratra. S manželkou má dvě dcery.

horvath.jpg

Zbyněk Drda (32)
Vítězem třetí řady se v roce 2006 stal blonďatý Zbyněk Drda. Ten prošel od soutěže viditelnou vzhledovou proměnou. Dospěl v muže a ztratil nějaké ty vlasy. Jeho poslední album se jmenuje Záhadná a vyšlo v roce 2018. Drda se svou kapelou stále vystupuje, ale že by na něj stály davy, to se říci nedá.

drda.jpg

Martin Chodúr (30)
Zpěvák Martin Chodúr vyhrál první řadu soutěže Česko Slovenská SuperStar, při které se vybírali nejlepší zpěváci ze dvou zemí. Fanoušci ho zvolili nejlepším zpěvákem v roce 2009. Chodúr patří k těm úspěšnějším interpretům, které soutěž zrodila. S dlouholetou přítelkyní vychovává syna.

chodur.jpg

Lukáš Adamec (32)
V roce 2011 soutěž ovládl slovenský rocker Lukáš Adamec. Na Slovensku je stále populární, ale V Česku už o něm slyšet moc není. V osobním životě mu to taky zrovna nevyšlo. S manželkou, se kterou má dvě děti, se totiž rozvedl.

adam.jpg

Sabina Křováková (28)
Po dlouhé řadě mužů se na stupně vítězů dostala v roce 2013 opět žena. Sabina Křováková dokázala, že někdy člověk klame tělem. Málokdo čekal, že z něžné ženy může jít tak silný hlas. Co se týče výpisu koncertů na jejích oficiálních stránkách, zatím je tam na letošek jen jeden v květnu. Tak snad se Sabině diář ještě o trochu zaplní.

krov.jpg

Emma Drobná (25)
Další řadu v roce 2015 ovládla Emma Drobná. Do finále se dostala se Štěpánem Urbanem. Přestože ho porazila, našli v sobě zalíbení a po soutěži spolu randili. Vztah ovšem nevydržel. Emma Drobná je stále poměrně dost populární. Její hvězda nezhasla ani pět let po výhře.

emma.jpg

Tereza Mašková (23)
Zatím poslední vítězkou je díky své růžové hlavě nepřehlédnutelná Tereza Mašková. Ta vyhrála v roce 2018 a stále se drží mezi populárními zpěvačkami. Pomohla jí v tom i účast v další soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

maskov.jpg

Sledovaly jste minulé řady Superstar? A budete se dívat letos?

Foto: Profimedia

Reklama