Co všechno se přihodilo čtenářce Kebulcevulce v průběhu prvního manželství a jak se z toho dostávala pomocí drog, to se dočtete v jejím příspěvku k svatebnímu tématu.

Přečtěte si, čím vším si prošla čtenářka Kebulkaevulka, neš našla toho pravého chlapa pro život. První manžel - surovec, smrt dítěte, drogy...


Jsem po druhé vdaná, pěkný den čtenářkám i vám milá redakce!

Ráda bych přispěla trochou do mlýna, tuto větu píšu speciálně pro čajovnu a obzvlášť,pro Heligonku. Mého prvního manžela jsem si brala v 19 letech, bylo to manželství ze zoufalství, díky mému otci, zůstat doma, znamenalo zabít otce nebo sebe. Vydrželo nám to 7 let, po narození a úmrtí syna, jsem zjistila, že to není parťák pro život, začal pít a bít mě. Můj bratr mi sehnal práci a já začala pracovat jako provozní v Non stopu na Žižkově, v té době jsem jela už půl roku v pervitinu (odsuzujte mě jak chcete, mě to pomohlo utéct z reality). Přišel, byl krásný a urostlí, černé oči, černé vlasy, no prostě můj typ, né na život, ale na......., vsadily jsme se s kolegyní, že ho dostanu o 2 krabičky Malbo rek, já vyhrála. Dostal mě s drog, měl mě rád a chtěl si mě vzít, no chtěl, musel, byla jsem těhotná. Brali jsme se 25.6 2003 a 29.7 2003 se nám narodil syn MIloslav, byl krásný a byl můj. Od lékařů jsme dostali studenou sprchu, váš syn má 2 vrozené vady. Chtělo se mi umřít. Můj muž mě nikdy neopustil, nikdy mi slovem neublížil, byl stále se mnou, když se bojovalo o Milouškův život. Je tady mezi námi, je to skvělý kluk a já ho bezmezně miluji. Máme spoustu operací před sebou. Nevzdáme to nikdy, budeme spolu bojovat a vím, že můj muž bude stále se mnou. Touto cestou bych mu chtěla poděkovat. Mílo děkuji že jsi, děkuji za to, že máš se mnou trpělivost, děkuji za to, že miluješ naše děti, děkuji za to, že nás živíš (nemůžu sehnat práci) děkuji, že nás miluješ, děkuji, že jsi mi pomohl zbavit se toho démona.Posílám vám fotky z druhé svatby, podotýkám, že za měsíc se nám narodil Miloušek.

svatba

MILUJI TĚ TVOJE EVA a vaše Kebulkaevulka

P.S. Za odměnu od boha, jsem dostala dceru Evičku, díky i tobě Bože.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek