Dobrý den,

tak jsem si při dnešním tématu vzpomněla na 10 let starý a dost nepěkný "zážitek", který ale možná patří do této rubriky. Možná to vyzní zle, ale opravdu si někdy mohou za to, co se jim stane, samy holky, když přespříliš "koketují". Mně bylo 18 a byla jsem s kámošema u moře na dovče - zájezdu od školy kamaráda, takže i s "pedagogickým dozorem". Byla tam spousta legrace, flirtíků, romantiky, "mládeži" bylo 16-19 a "dozoru" kolem 35-40 let.

Docela se mi líbil jeden "pan profesor" - učitel TV a zeměpisu ze stavební průmyslovky, choval se velmi korektně, byla s ním legrace, holky nijak neobtěžoval. Pár měsíců po dovolence jsem s kamarádkou, kterou jsem poznala na tom chorvatském zájezdu, seděla ve vinárničce a povídaly jsme si - když se náhodou objevil onen sympatický pan učitel s kamarádem. Přisedli si, pokecali jsme, potykali jsme si, nutno dodat, že v těch našich 18-19 jsme měly obě krátké sukýnky, ač byla zima, dlouhé štíhlé nožky jsme stavěly na odiv... No a někdy kolem 22. hodiny - byla sobota - navrhli veselí pánové (a my byly po pár skleničkách vína) přesun na diskotéku. Který moje kamarádka odmítla a odjela autobusem domů a kamarád našeho pana učitele to rovněž zabalil. Já jsem byla natolik veselá a všechno mi připadalo fajn, že jsem kývla a nechala se jím uvrtat k cestě taxikem přes půl města na disko. Tam ho ovšem nepustili, že je sportovně oblečený a tam je to "luxus".

Už jsem byla unavená a řekla jsem že ok, jedu taky domů a sbohem. Souhlasil, v taxiku se ke mně ale začal lísat, ačkoli jsem se bránila a řekl řidiči úplně jinou adresu, než jsem uvedla já (na druhém konci města, než jsem bydlela já). Že se musí zastavit ve škole, kde učí, že tam cosi nechal v kabinetu... No a já jsem zase šla s ním..Opravdu mě v těch 18 nenapadlo, že to už není legrace. Ve škole přestal být galantní, sympatický a milý:( Dostala jsem se do jeho kabinetu, ani nevím jak, měl "trošku víc" síly než já. Brečela jsem, prosila, dostala jsem pár ran pěstí, odnesla jsem si modřiny v obličeji, po celém těle, na zápěstích, rozbitý ret, roztržené prádlo, spoustu nadávek, že to "stejně sama chci". Ale nestalo se "to", protože ani nevím jak, ubránila jsem se a nechtěla bych vidět obličej toho pána po té noci. Utekla jsem, někde jsem tam bohužel ztratila peněženku, přelezla jsem bránu u té školy a doplácala se na silnici. Měla jsem zadřený štěrk v dlaních, za nehty krev a modřiny skoro všude:( Rodiče nebyli doma a později  jsem jim řekla, že jsem spadla ze schodů, že jsem to trochu přehnala s pitím na nějaké akci..

Toho "pana učitele" jsem potkala znova asi za 6 týdnů, na Vánoční výstavě betlémů, měl s sebou svou krásnou manželku a krásné holčičky, dvojčata, asi 4 roky. Dělal pochopitelně, že mě nezná.

No, bylo to poučení a zkušenost s dobrým koncem, naštěstí. Ale vymazat to z hlavy bylo docela dost obtížné, dodnes vím, jak se ten pán jmenuje, kde pracuje a žije..

Asi většina lidí tady řekne, že jsem byla hloupá (a hůře), že jsem to nechala zajít tak daleko, že jsem si o ten průšvih říkala, ale bohužel stalo se, lichotila mi pozornost staršího pěkného chlapa a nějak mi nedošlo, co všechno se může stát..


Joy


Milá Joy, moc vám děkuji za příspěvek. Sama mám podobnou zkušenost a vím, že o tom není jednoduché mluvit. V žádném případě si za to ale nemůžete sama. To, že máte krátkou sukni, přece nikoho neopravňuje k tomu, aby vás někam odvezl a pokusil se znásilnit! Vy jste věřila svému učiteli a on vás zradil, nemáte žádný důvod cítit se provinile. Snad bude váš příběh poučením pro mladší čtenářky. Díky moc.

Reklama