Mezi přednosti nových modelů praček Samsung patří digitální invertorový motor, nadstandardní energetická třída A+++ či funkce Eco Bubble. S kapacitou na 6 kg, 7 kg, 8 kg a 9 kg prádla rozšiřují stávající portfolio praček Samsung, ze kterého si tak nyní vybere tu pravou opravdu každý.

 pračky SamsungSpolečnost Samsung, přední výrobce a oceňovaný inovátor spotřební elektroniky a domácích spotřebičů dnes představil nové přírůstky do svého portfolia praček. Všech sedm nových modelů pohání speciálně vyvinutý motor - tzv. digitální invertorový motor, díky kterému jsou pračky Samsung energeticky úspornější a tišší. Ke snížení nákladů na energii výrazně přispívá také již osvědčená technologie praní Eco Bubble. Všechny nové pračky Samsung proto spadají do dosud nejúspornější energetické třídy A+++. Vybrat si lze přesně podle potřeby od modelů s kapacitou na 6 kg prádla, až po modely, které bez problémů vyperou i 9 kilovou dávku.

„Díky novým modelům je naše portfolio praček skutečně různorodé. Vybrat si mohou jak lidé, kteří žijí single, tak i mnohočlenné rodiny s vysokými požadavky na kapacitu pračky. Nákupem pračky Samsung získají nejmodernější technologie, které šetří jejich náklady i životní prostředí. Samozřejmostí je perfektně vyprané prádlo,“ řekl Michal Tichý, produktový manažer divize domácích spotřebičů Samsung.

Digitální invertorový motor

Digitální invertorový motor v pračkách Samsung funguje bez uhlíků, které se nacházejí v motorech běžných praček. Tato inovativní konstrukce zajišťuje menší tření mezi pohyblivými součástmi pračky. Výsledkem tak je menší opotřebení vnitřních částí. Navíc můžete prát prádlo, aniž byste se museli bát případného hluku vznikajícího právě třením mezi pohyblivými součástkami. Pračky Samsung tak poskytnou vaší domácnosti díky digitálnímu invertorovému motoru garanci 10 let praní bez poruchy.

Technologie Eco Bubble

 pračky SamsungPračky Samsung s technologií Eco Bubble zdokonalují princip praní. Již od samotného začátku pracího cyklu vhání tzv. generátor bublin do bubnu pračky vzduch, který promíchává s vodou a pracím prostředkem. Takto vzniklá aktivní pěna proniká rychleji a hlouběji do tkaniny a je účinná již při nízkých teplotách (př. s programem Super Eco vyperete již na 15°C).

Keramické ohřevné těleso

Odolný povrch keramického ohřevného tělesa v pračkách Samsung zabraňuje vytváření usazenin vápníku, které postupem času pohlcují více elektrické energie. Běžná ohřevná tělesa proto vyžadují používání speciálních čisticích přípravků, aby tyto usazeniny rozpouštěly. Naopak na keramických topných tělesech Samsung vodní kámen nejenom neulpívá, ale navíc se ohřívají rychleji, takže ještě více šetří energii.

Diamantový buben

 pračky SamsungInovovaný buben v pračkách Samsung s otvory ve tvaru diamantu se i o vaše nejjemnější prádlo postará s maximální šetrností. Povrch tohoto diamantového bubnu zabraňuje zachytávání tkaniny, a tak vytváří ideální prostředí pro jemné, ale účinné praní. Oblečení proto zůstane v perfektním stavu i po mnoha pracích cyklech.

Ostatní vybrané funkce

  • Speciální prací programy: dětská bavlna, smíšené, hedvábí, košile, denní praní, ruční praní
  • Funkce MyCycle - nastavení vlastního oblíbeného pracího cyklu
  • Speciální program pro outdoorové oblečení
  • Program pro ekologicky hygienické ošetření bubnu
  • Rychlý program 15 minut - můžete podle potřeby nastavit na dobu 15 až 60 minut
  • Snadné žehlení
  • Předpírka + máchání
  • Odložený konec

Nové modely praček Samsung jsou dostupné na českém trhu od června 2012.

Model WF602B2BKWQ za DMOC 10.990 Kč vč. DPH.
Model WF906U4AWQ za DMOC 19.990 Kč vč. DPH.

Reklama