Od té doby, co se zpěvačka Lucie Bílá (42) rozešla po dvou letech manželství s Václavem Bártou (27) alias Noidem, pracuje ještě usilovněji než dříve. Otevřeně dokonce přiznává, že se z ní stává workoholička, ale vyhovuje jí to.

Všechno se semlelo velmi rychle. Sotva měla v Divadle Ta Fantastika premiéru Němcová!, Lucie už připravovala další muzikál Carmen. Krátce před jeho premiérou (2. října) přišel rozchod s Vaškem Bártou. Zpěvačka se ale nesesypala, ba naopak, září víc než dřív.

 

„Já jsem teď zamilovaná do Carmen. Ta ženská mě nenechá v klidu. Je divoká, temperamentní, touží po lásce a nebere si moc servítky, stejně jako já. Je to poprvé, co můžu říct, že hraji samu sebe,“ svěřila se Korzu zpěvačka, pro kterou je slovo relaxace v současné době tabu. 
„Já relaxuji prací. Vždyť každý musí vidět, že jsem na jevišti šťastná, a to je pro mě ta největší relaxace. Premiéru, a to rovnou dvojitou, jsem měla teprve před třemi týdny, ale od té doby jsem neměla jediný den volný. Například dneska jsem stihla oběhnout tři televize, dát několik rozhovorů, mít focení, zazpívat na galavečeru, ale mně to tak vyhovuje,“ tvrdí Bílá, která je se současným stavem věcí naprosto spokojená a nic by měnit nechtěla.
„Mně už se všechno, po čem jsem toužila, splnilo. Jsem docela skromný člověk. Zrovna teď jsem šťastná, že můžu stát na jevišti v divadle, kde je denně vyprodáno. A já si to fakt užívám. A budu i nadále,“ podotkla Bílá.

Reklama