O podzimu se říká, že je to nejromantičtější část roku. Roli v tom asi hraje nejen barevné listí, teplé odpolední světlo, ale taky fakt, že je to sezona svařáků, huňatých svetrů a hřejivých objetí. Proč se ale loučit s létem, které se ještě nevzdává? Je nejvyšší čas vytáhnout teplejší vrstvy a začít mixovat podzimně-letní outfity. 

Na letní vlně

Přestože se říká “frajeřina zebe”, není důvod riskovat chřipku nebo zánět močového měchýře, a tak se pomalu, ale zcela jistě začněte připravovat na období vrstvení. Výhodou je, že mix lehkých kousků s těmi “těžkými” podzimními je stále trendy, a co víc, zatraceně sexy. Čím větší kontrast mezi materiály bude, tím bude efekt lepší. Nic nevypadá lépe než spojení toho, co se na první pohled zdá nespojitelné. Takže, jak na hladký přechod sezon? 

Z léta do podzimu

  • Rozlučte se s žabkami a páskovými sandálky. Na holá chodidla už ranní teploty nejsou. Místo toho vytáhněte z botníku šněrovací kožené boty, nazujte mokasíny, tenisky nebo semišové kozačky. 
  • Některé kousky noste klidně na holé tělo. Například hrubě pletený svetr v kombinaci s vykukujícím ramenem nebo biker boots a opálené nožky. 
  • Vsaďte na satén! Kromě toho, že je to jeden ze žhavých trendů nadcházející sezony, je to také materiál, který perfektně pasuje právě ke svetrům, kožené bundě nebo denimu. Jinými slovy, svoje oblíbené letní saténové šaty noste stále a nebojte se přes ně přehodit pleteninu a nazout kožené boty. 
  • Pokud jste si oblíbily crop topy a nebojíte se ukázat vypracované bříško, odložte šortky a místo nich k takovému vršku na sebe natáhněte volné kožené kalhoty (baggy nebo culottes). 
  • Fandíte bermudám? My také! Jen si k volnému střihu těchto šortek v délce nad kolena oblékneme tenký roláček na tělo a sako. Trendy a pořádně sexy. 
  • Noste barvy. Díky nim budete stále naladěné na pozitivní letní vlnu a budete i v upršeném podzimním počasí za hvězdu. 

Také si přečtěte:

Reklama