Další zajímavý příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Babytka. Stěžuje si v něm na své kudrnaté vlasy a prozrazuje, že rovné vlasy vždycky lidem záviděla...

Tématem jsou dnes copy a copánky. Následující příspěvek zaslala čtenářka Babytka...


Ahoj všem co copy nosí i nenosí...
Musím přiznat, že já copy nikdy nenosila, protože mám hrozný vlasy... Kolikrát já už na ně nadávala. Moje vlasy jsou totiž kudrnaté a vykouzlit z nich cop by byl asi nadlidský úkol. Samozřejmě to jde, ale nevypadá to dobře (hlavně pohled zpředu).
Už jako malá holka jsem záviděla všem, co měli vlasy rovné a dlouhé, takové jsem si vždy přála. Chtěla jsem si dělat culíky, copánky, drdůlky, cop na stranu... a zatím jsem byla kudrlinka vedle kudrlinky. Mě pro změnu záviděla každá ženská, co chodila na trvalou. Prý ušetřím tolik peněz za kadeřníka. Ale co já bych dala za rovné vlasy.
Snad moje dcerka bude mít krásné rovné a já se, vyřádím, na jejích vláskách. Moc jich zatím nemá, ještě to není ani na culíček(budou jí 2 roky), ale hned jak to půjde začneme s copánky a culíčky - já se tak těším.

Všem přeje hezký den kudrnatá,
Babytka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. července 2011: Copy a copánky

Po tomto tématu jste před nějakou dobou samy volaly, milé čtenářky. Uzrál čas a téma je zde!

  • Jaký je váš vztah k copům a copánkům?
  • Umíte si uplést francouzský, rybí nebo extra kreativní cop?
  • Přijdou vám copánky dětinské, nebo naopak in i v dospělém věku?

Pište mi své příspěvky na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Můžete k nim přiložit i fotku svých copatých výtvorů. Nezapomeňte, že chcete-li vyhrát dárek, respektive mít šanci na výhru dárku, musí váš příspěvek být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek můžete získat? Pro jednu z vás tu máme připravený krásný vlasový balíček od firem GARNIER a SCHWARZKOPF!

Reklama