cl.jpg
Foto: Profimedia

Trenérka Naomi Pendergast na herečku dohlížela po dobu čtyř měsíců před natáčením a snažila se ji dostat do co nejlepší formy. Magazínu Insider prozradila, jak probíhaly tréninky i z čeho se skládal hereččin jídelníček.

Vzhledem k tomu, že Natalie Portman se dlouhodobě stravuje vegansky s důrazem na zdravou stravu a hodně ovoce a zeleniny, nemusela překopávat celý jídelníček. Jen bylo potřeba do něj vpravit více kalorií (hlavně více zdrojů bílkovin), aby nabrala svalovou hmotu. Před přidáním jídla absolvovala metabolický test, který napověděl, o kolik kalorií by měla svůj denní jídelníček navýšit. Bílkoviny doháněla několika proteinovými nápoji denně.

Hereččin ukázkový jídelníček vypadal například takto:

  • Snídaně: Kaše z ovsa a bobulí a rostlinný proteinový šejk (po tréninku)
  • Svačiny: ovoce, ořechy, saláty (v průběhu celého dne)
  • Oběd: Falafel a rostlinný proteinový šejk
  • Večeře: Veganské kari a rostlinný proteinový šejk

Co se týče tréninků, které herečka absolvovala pětkrát týdně, byly zaměřené hlavně na to, aby si po vzoru Thora vypracovala silné paže a posílila střed těla. To bylo důležité i proto, že Natalie Portman předvedla ve filmu i několik kaskadérských kousků.

„Natalie je velmi soustředěná, pracovitá a odhodlaná žena, což byl hlavní důvod, díky kterému jsme byly schopné dosáhnout cíle včas,“ uvedla trenérka.

Snímek, ve kterém se budete moci pokochat tím, jakou herečka získala formu, bude mít premiéru 7. července. 

Zdroje: Čsfd, Insider, Youtube

Reklama