„Studovaly jsme spolu pět let, bydlely v jednom studentském pokoji. A i po konci školy, kdy jsem se nastěhovala k příteli, jsme se často vídaly. Kromě každodenního psaní zpráv jsme si asi jednou týdně vyšly na holčičí posezení, abychom si novinky sdělily ještě ústně,“ popisuje Diana své přátelství s Lenkou.

di.jpg
Foto: Shutterstock

Zatímco Diana si ve třetím ročníku školy našla vážnou známost a se stejným přítelem je dodnes, Lenka během studia dost často partnery střídala. Většinou s žádným dlouho nevydržela, protože nenaplňovali její náročné představy o ideálním partnerovi. Diana před nedávnem ale zjistila, že to pravděpodobně nebyl ten hlavní důvod.

„Když jsme si naposledy s Lenkou vyrazily do klubu, trochu se opila a uhodila na mě, že mi musí něco důležitého říct. Že už se tím užírá roky a prostě to musí ven, jinak ji to zadusí. Hned jsem se lekla, co to bude, ale to, co z ní následně vypadlo, by mě nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu. Řekla mi, že ji strašně přitahuju a že mě miluje,“ tvrdí Diana.

Touto informací se mladé ženě obrátil život na ruby. Na Lenku totiž ani na vteřinu nikdy nepomyslela jinak než na kamarádku. A její přiznání ji dost znechutilo. „Uvědomila jsem si, že jsem před ní doma chodila někdy nahá, že jsem se s ní přátelsky objímala, ale ona přitom měla úplně jiné úmysly. Připadám si hrozně, podvedená a trochu i zneužitá, i když se nikdy o nic nepokusila. Mrzí mě to, ale s Lenkou jsem přerušila veškerý kontakt, nedokážu se dál kamarádit s někým, kdo mi léta lhal a nedělá mi dobře pomyšlení, že bych se dál přátelila s ženou, kterou fyzicky přitahuju a která mě snad dokonce miluje,“ uzavírá Diana.

Čtěte také:

Reklama