fb.jpg
Foto: Profimedia

Vévoda ze Sussexu ve svém novém dokumentárním seriálu pro AppleTV+ The Me You Can’t See, který vytvořil společně s Oprah Winfrey, prozradil, že jedno z prvních slov jeho syna bylo babička, což je milá připomínka Diany, která zemřela v roce 1997 při autonehodě v Paříži, když bylo Harrymu pouhých 12 let.

Harry se také podělil o to, že fotografie jeho zesnulé matky visí v Archieho dětském pokoji v jejich domě v USA, kde nyní žije se svou manželkou Meghan, která čeká druhé dítě.
O princezně Dianě Harry Archiemu prý také často vypráví. „Je to ta nejsladší věc, ale zároveň jsem z toho opravdu smutný, protože by tu měla být,“ řekl s dojetím v dokumentu.

profimedia-0068383154.jpgFoto: Profimedia

Vévoda již dříve prozradil, že Archieho první slovo bylo krokodýl. Má tu nejúžasnější osobnost. Už dává dohromady tři nebo čtyři slova, zpívá písničky, řekl hrdě moderátorovi Jamesi Cordenovi během vystoupení v The Late Late Show na začátku tohoto roku.

Podle rozhovoru uveřejněném v časopise People Harry přemýšlel o ztrátě své matky a litoval, že se nemohla setkat s jeho rodinou: „Přál bych si, aby se mohla setkat s Meghan. Přál bych si, aby byla nablízku Archiemu,“ prozradil Harry.

Reklama