Do našeho redakčního mailu se dostal dotaz jedné z našich čtenářek, která si přeje názor vás všech. Jedná se o sexuální život v pokročilém věku. Na toto téma připravujeme samostatný článek, ale určitě budeme rádi za vaše rady ze života.

Dobrý večer vážená redakce,

již dlouhou dobu mě to tíží, nevím, zda je to aktuální téma. Nicméně by mě zajímal názor čtenářek.

Jsem vdaná 33 let. Mám dvě dospělé děti. Co mě ale trápí, je sexuální život. Je mi 57 let, manželovi 65 let. Je to již více než 5 let, manželovi přestal fungovat penis, prostě se neztopořil. Ač jsem pro to dělala vše, tak jako vždy, nebylo to „ v pohodě“. Absolvoval veškerá vyšetření - cukr, vysoký krevní tlak a další vyšetření. Vše v normě. 

Ve finále zvolil náhradu. Lékařkou doporučený lék. 

Takže jsme to zkusili jednou, dvakrát, třikrát, desetkrát ... Mám pocit, že se do mě rve kus dřeva či snad ztvrdlý rohlík. Samozřejmě používáme lubrikační gely. Prostě, mě to nebaví, ani to nechci. Dnes a denně slyším, že nechci sexuální styk.

Zajímal by mě názor čtenářek (samozřejmě anonymní) na toto téma. Jak to doma dělají, aby vyhověly partnerovi. Já už jsem zoufalá, podle manžela nenormální, frigidní, hloupá.

Je to samozřejmě úsměvné téma, ale netýká se jenom mě.

Moc děkuji. 

Pokud byste nám rády poslaly svůj názor anonymně, tak jej pošlete na redakce@zena-in.cz. Na téma sexu v pokročilém věku připravujeme obsáhlejší materiál, tak můžete přidat i svou otázku.

Reklama