Správná ženská musí umět vystrčit drápky

 

            Jedno moudré přísloví praví, že muži bývají často hloupí, ale málokdy slepí…Co vy si o tom myslíte, milé dámy, které jste, stejně jako já, neúnavně zapřažené v kolotoči práce-domácnost-rodina? Budu vám vyprávět, jak jsem se změnila v opravdovou „kočku“…

            Jednou ráno jsem stála před zrcadlem a dívala se na tu cizí ženskou v něm. Bylo to v období, kdy nic nešlo, jak mělo. V práci se na moje místo tlačila mladší kolegyně, syn přicházel do puberty a manžel jako by někdy zapomínal, že jsem něco víc než jen výkonná kuchařka. Zrcadlo mi ukázalo tvář a tělo, které mi kdysi dělaly jen radost, ale teď vypadaly povadle a neupraveně. A dost, řekla jsem si. Musím s tím něco udělat!

            Brzy se však ukázalo, že nestačí pouze změnit jídelníček, začít cvičit a nakoupit nové oblečení… První zádrhel nastal u kadeřnice, která prohlásila, že moje vlasy jsou tak poničené špatnou životosprávou, fénováním a barvením, že jim jen moderní sestřih nepomůže. Manikérka totéž prohlásila o mých lámavých nehtech a kosmetička mě zase upozornila, že mojí pokožce už opravdu nestačí jen povrchová péče, ale že potřebuje posílit zevnitř. Děsilo mě pomyšlení, že budu muset chodit po doktorech, ale v salónu krásy mě profesionálky ubezpečily, že stačí pouze zajít do lékárny a vybrat si jeden z mnoha volně prodejných doplňků stravy.

           
        
Protože jsem to myslela opravdu vážně, rozhodla jsem se najít řešení jak na lámavé vlasy a nehty, tak i na unavenou pokožku. Až v lékárně jsem zjistila, že všechny tři problémy mají jednu příčinu, a existuje na ně řešení takříkajíc „tři v jednom“. Jmenuje se GS Eladen. Jde o to, aby měl člověk dostatek keratinu, který se tvoří v buňkách zvaných keratinocyty. GS Eladen obsahuje tzv. Keratine Activating Formula®, tedy speciální kombinaci živin, vitamínů a minerálů, která podporuje správnou funkci keratinocytů. Buňky vlasů, nehtů i kůže se tak rychleji regenerují. Nejde tedy jen o vnější „opravu fasády“, ale o vnitřní „kompletní rekonstrukci“, která se pozitivně projevuje v tom, že vlasy, nehty i kůže získají zpět svoji pevnost a pružnost.


        A víte, co je na tom všem nejlepší? Ta zázračná změna opravdu nebyla jen povrchová, ale skutečně vnitřní. Nejen, že úžasně posílila moje sebevědomí, ale pomohla mi vyřešit také mnohé další problémy. Můj nadřízený v práci zase začal se zájmem naslouchat mým názorům a měla jsem pocit, že je opět rád v mé společnosti. Synovi jsem po dobrých zkušenostech s GS Eladenem naordinovala stejnou kůru jako sobě, aby přestal mít mindráky z akné a dalo se s ním zase mluvit o něčem jiném, než o množství pupínků, které mu zase přes noc vyrašily na tváři. A můj manžel si po mnoha letech všimnul, že mám pořád ještě „zatraceně pěkný zadeček“ a že vypadám i ve svých sedmatřiceti letech celkově svěže… Malé tobolky se staly součástí mého života a aktivovaly nejen mé keratinocyty, ale také důvěru v sebe sama.

A tak už se nestydím „vystrčit drápky“, ať už obrazně, nebo i ve skutečnosti. Já i moje nehtíky jsme dost silní na to, abychom ambiciózní kolegyni, stále se pokoušející šplhat přes moje záda vzhůru, dokázali v případě potřeby „vyškrábat oči“…

Eva, Prostějov

 

Více informací o GS Eladenu najdete na www.eladen.cz