Škola v přírodě 1995

Když jsme sem přijeli, tak jsem si myslela, že to bude příšerný. A taky bylo. Bydlím na pokoji (hroznej pokoj) s Lenkou a Martinou. No, a večer je dýza. Přišel si pro mě Vašek a příšerně se vrtěl. Pak jsem si šla pro Stoklasu a to bylo celkem slušný. A nakonec jsem si šla pro Jardu. To bylo nejkrásnějších pět minut in my life!!!! A druhý den ráno, teda vlastně spíš odpoledne, sem si řekla, že Jardovi večer o dýze řeknu, že ho mám ráda. Ale ulítlo mi to před Markétou a ta mu to vyzvonila a ten tomu nevěřil. Večer pak jsem s Jardou tančila ploužák a Markéta s nějakým klukem, už nevim s kterým. A řekla mu (Jardovi): Kotnaur, já s tebou chci chodit a on na to: ha ha ha, si děláš prdel, viď? Tak se tam hádali a zatímco já s Jardou tancovala, on se bavil s Markétou. Byla jsem celá šťastná, když ten ploužák skončil. Potom, asi po třetím ploužáku, jsem si pro něj šla a von né né, tak jsem ho ukecávala a přišla Lenka a řekla mu taky a on s ní šel!!!! Urazila jsem se a odešla z klubovny. Potom se šlo do sprch a Markéta se na mě ptala a já řekla: co je? A vona, že se na mě Jarda ptal. A vona mu prý řekla, že už ho nemám ráda. To jsem sice říkala, ale jen ze vzteku, že šel tančit s Lenkou a ne se mnou. Tak jsem Markétě řekla, že jo, že ho mám ráda dál a ať mu to řekne. Jenže ona mu prej řekla, že ho má ráda a on jí to taky řek. Celou noc jsem probrečela a kula plány. Pak už se snad nic nestalo, jenom, že jsem mu předposlední ploužák celé ŠvP řekla, že ho mám ráda, ale bylo to už zbytečný... Strašně se kvůli němu trápim, ale on si všímá jen Markéty. Ta s ním chodí, ale ráda ho asi nemá, chodí s ním, abych měla vztek. Jenže mě to nedělá vztek, mě to dělá bolest. Protože kdyby mi to jednou před tou krávou neulítlo, tak to vůbec nemuselo bejt. 

14. 11. 1996, čtvrtek

Jo, tak vedle Stoklasy sedim na stálo. No, konec konců, už jsem si docela zvykla a není to zas taková tragédie. Moc se s nim nebavim a když nemusim, tak s nim nesedim. Teď ale přijde událost dne (!). tak tedy: včera 13. 11., středa, mi bylo už ve škole nějak divně. Přišla jsem domů a bylo mi stejně. Když přišla mamka, změřila jsem se a měla 37,2 a bolela mě hlava. Tak mě mamka dneska nechala doma! A já jsem se ráno změřila a měla jen 36. Dostala jsem nápad naplést Ivě hlavu copánků, jenže se hejbala, tak jsem se na to vyprdla. Potom jsem se podívala na prostěradlo a tam byl nějakej flek. Bylo to i na peřině. A potom mi to došlo. JÁ JSEM TO DOSTALA!!!! Byla jsem hrozně šťastná a mamka koupila colu a byla oslava. Dneska je tu s námi babička, protože Iva je nemocná. Zejtra taky do školy nejdu, máme jen dvě hodiny kvůli volbám do Senátu. Super, že jo?

2. 1. 1997, čtvrtek

Dneska jsem šla v 18:30 s holkama ven a byli tam i kluci Zvonař a Mička. Nevim, co je na mě tak hroznýho, že kluky tak odpuzuju nebo co. Dneska třeba nás kluci strkali dolu z kopce a potom jeden po druhým řekli, že na mě serou a strkali jenom holky. Je to možná tim, že jsem pěkně vošklivá. Voči mám moc u sebe atd. Já bych hrozně chtěla chodit s klukem! Ale copak si mě nějakej všimne, s mým vzhledem? Ani nevim, jak se ke klukovi chovat, to je hrůza. Táhne mi na čtrnáct a ještě jsem neměla ani jednoho. Ach jo...

Někdy koncem školního roku 1997 - 1998

Teda ta Budíková se má. Nebude s náma muset do devítky. Vona totiž třetí třídu opakovala. Když byla malá, měli kolotoče a jezdili s nima po Rusku. Pak se přistěhovala k nám. No a teď, když jsme v osmý, vona už má vlastně devět let hotových. Tak si musí zažádat, jestli může jít ještě do devítky a bejt tak za ZŠ vlastně deset let. Jenže Andula si o to žádat nebude. Prej už na to kašle. Takže už vlastně může jít do práce a vydělávat si peníze. Řikaly jsme si s holkama, proč jsme sakra taky nepropadly třeba v pátý. Nebo v první, ta je nejlehčí. No jo, jenže my zas můžem jít na střední školu a vona ne. Andula vlastně nebude mít ani ukončený základní vzdělání. A to je dost divný.

První část deníku si můžete přečíst ZDE .

Reklama