Naše další čtenářka se nám svěřila, jak dopadla její proměna z černovlásky na blondýnku. Jenže, tím si celou image pokazila... A jak to celé bylo? Čtěte :)

MIlá Lenkakos, určitě jste se ponaučila, a jak se říká: Zlatá střední cesta :)


Moje nejšílenější vlasová proměna bylo z černých vlasů na blond. Problém nastal ve chvíli, kdy mi kadeřnice poprvé stahovala barvu a já měla hlavu oranžovou jako pomeranč.

A to jsem pracovala v cestovní kanceláři. Takže i přes riziko poškození vlasů jsem chtěla ještě ten den, aby ještě jednou použila peroxid a udělala z mě blondýnu. Na podruhé už jsem byla žlutější, ale pořád to nebylo ono.

14 dnů jsem se vyhýbala zrcadlům a nosila vlasy v culíku a nejlépe s kšiltovkou, než jsem mohla podstoupit další „poslední“ stahování barvy. Pak už to vyšlo a byla ze mě blondýna, bledá blondýna, která pokaždé, když se podívala do zrcadla litovala, že do toho vůbec šla.

Okolí reagovalo pochvalným přikyvováním, že mi to sluší, jen já si nebyla jistá, jestli to myslí upřímně. Takto jsem vydržela rok. 

Nakonec jsme podlehla naléhání mého druhého já a šla zpět na mou hnědou barvu s tím, že jsem to rovnou nechala ostříhat na krátko. Což jsem nebrala jako velikou změnu, protože jsem stále viděla tu bledou blondýnu, která se mi moc nelíbila. No a hnědovlasá a krátkovlasá jsem nakonec šokovala asi víc, než s blond vlasy. A k mému nadšení i přátelé se přiznali, že mi to sluší víc a všichni jednohlasně potvrdily, že blondýna byla děsná a to už jsem ji věřila, že mluví barvu.

Takže jsem zůstala u hnědé barvy, jen ji občas vylepšuji blond melírem nebo i červeným, podle nálady..

Lenkakos

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama