pokladTajemné, těžko objevitelné a o to intenzivněji hledané Eldorádo bouřlivých ženských orgasmů. Můžete ho hledat, šátrat, a nemusíte ho nikdy objevit. Některá ho totiž prý vůbec nemá. Bod „G“…

Od té doby, co ho v padesátých letech minulého století popsal německý gynekolog Dr. Ernest Grafenberg, se stal tento univerzální vzrušovač velmi diskutovaným tématem mnoha profesionálů i amatérů. Lze se s ním setkat nejen v odborném tisku, ale i v normálních v novinových článcích a časopiseckých statích, ba dokonce i „krásné“ literatuře.

doktorTeprve v osmdesátých letech minulého století Američané Perry a Whippleová svými výzkumy jeho zjištění potvrdili a pojmenovali zmíněnou oblast bodem G.
G proto, že to byl právě Dr. Grafenberg, kdo jej jako první nejen popsal. Většina současných autorů dospěla ke konstatování, že právě bod G je jedním z nejdůležitějších míst, jejichž drážděním dochází ksilnému ženskému orgasmu.

Kdo by se nechtěl zmítat vorgastické extázi?

Co se vlastně stane, když ho najdeme a probudíme?

Doc. dr. Jan Válka:
Intenzivní stimulace bodu G vede k jeho zduření, zvýšené citlivosti a k významnému prohloubení sexuálního prožitku sorgasmem. Ten je zhusta provázen výronem tekutiny připomínající vzdáleně sperma – hovoříme tu o tzv. ženské ejakulaci. Jedná se o výměšek– sekret shluku tzv. parauretrálních žlázek jinak zvaných Skenes glands– situovaných kolem ústí močové trubice. Tyto jsou histologicky identické se žlázkami mužské prostatické tkáně a jsou nazývány „ženskou prostatou“. Tato „ženská prostata“ je odpovědná za produkci ženského ejakulátu.


A kde ho šibala tedy najít?

Bod G je erotogenní zóna situovaná v oblasti přední stěny poševní cca 4–6 cm od poševního vchodu někde mezi číslicemi 11–1 pomyslného hodinového ciferníku. I když jsou velikost této zóny, potažmo její lokalizace i její citlivost, značně individuálně odlišné. Některé ženy jsou schopny svůj bod G palpačně– to je pohmatem– lokalizovat. Osobně ovšem pokládám za mnohem zábavnější, když se této průzkumné výpravě věnuje partner.

Tolik slova odborníka.

Jak jsem se ještě dozvěděla, celým osm procent žen tento zázrak vůbec nemá! Některé se ovšem prý jen domnívají, že jim jaksi vtomto ohledu příroda nepopřála, neboť jej jednoduše nenašly. Jiné zase netuší, že vmnoha případech došly orgasmu jeho stimulací a silnější orgasmus pokládají za „dneska to bylo nějaké lepší“.

orgasmusMalý návod od„hledačů pokladů“

Položte se na záda, roztáhněte nohy, podložte si pánev (např. polštářkem) a nohy ohněte v kolenou. Partner zasune do pochvy prostředníček a přibližně ve dvou třetinách pochvy přiloží prst dopředu k stydké kosti. Následně prohmatá oblast močové trubice, přičemž lehce tlačí na poševní stěnu. Klidně může zvolit silnější tlak a plochu prohmatává ze strany na stranu. Partnerka jistě ucítí, když je G-bod nalezen. Žena může mít zpočátku nutkání na močení, proto je vhodné před samotným drážděním vyprázdnit močový měchýř.

Pokud máte problémy najít tento bod v ležící poloze, můžete jej také stimulovat v pozici „zezadu“, protože zde má muž snadnější přístup k místu na přední straně pochvy. Partnerka si klekne, obrátí se zády k muži, ten dvěma prsty roztáhne vagínu, zatlačí směrem dolů a opět pohybuje prsty ze strany na stranu a také směrem dozadu a dopředu.

 

PIRÁTSKÁ SOUTĚŽ: život (6).

 

Když najdete tento citlivý bod a budete pokračovat v jeho dráždění, může se stát, že tato tkáň vám svým zduřením bude připomínat tkáň ztopořeného penisu.
Takže až bude venku zase tak hnusně jako včera večer, může to být zajímavější nežscrabble nebo kanasta. Pro lepší orientaci by možnápomohlasvítilna zvaná čelovka.:-)

Najít a zvětšit?

Pokud patříte kšťastným, které svůj bod „G“ objevily, jistě vás potěší informace, že tak jako lze opravit velikost prakticky všeho na našem těle, lze i zbodu „G“ udělat „G"igabod.

Zvětšení bodu „G“ se provádí ambulantně a musí mu předcházet nejen gynekologické vyšetření. Pacientka instruovaná lékařem provede lokalizaci bodu G, po níž následuje samotný výkon, který se provádí v lokální anestezii s použitím speciálních látek aplikovaných do oblasti bodu G v adekvátním množství.
Celá procedura trvá asi 10 minut. Po zákroku není třeba žádné rekonvalescence.Pacientka může opět začít normálně sexuálně žít již za 4 hodiny. Účinek přetrvává 4 až 6 měsíců.

 

Upřímně musím říci, že o tomto zázraku sice vím, ale na sobě jsem se prozatím jeho lokalizací nezabývala. Možná jsem se o mnoho ochudila, a proto se rozhodně mám čím bavit.

Ne, dokumentovat protentokrát nebudu. :-)

Víte o tom svém?
Daly byste si ho zvětšit?