624d9f713e734obrazek.png

Pleť je zrcadlem našich emocí a způsobu života. Ukazuje naši kondici, povahu i momentální energii. Někdy je k nám laskavá, to když dostaneme do vínku skvělé geny, ale často naopak ukáže každý náš prohřešek. To, že o ni musíme s láskou a pravidelností pečovat od mládí, víme každá, ale realita je někdy vzdálenější. Naštěstí máme možnost ovlivnit její vzhled kvalitní kosmetikou, po které rády saháme.

Pečující řada Filler Végétal od Yves Rocher je novinkou roku 2022. Kosmatec krystalový, známý svými výjimečnými účinky proti stárnutí, který vybrali experti Yves Rocher, je pěstován v režimu ekologického zemědělství v La Gacilly. Poté se extrahuje tzv. botanickou kryoextrakcí, což je proces extrakce za studena, který umožňuje extrahovat výtažek z čerstvé rostliny a uchovat všechny jeho účinné látky bez konzervantů, aby byly pleti dokonale vstřebatelné.

Pro ještě lepší účinnost je v přípravcích přidaná kyselina hyaluronová. Tyto dvě aktivní látky se vzájemně dokonale doplňují. Jejich účinek jsme vyzkoušely na vlastní pleť. Tato řada je doporučená pro pleť 40+.

Vendula Kubalíková, šéfredaktorka

aa.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

624d9cd58dd89obrazek.pngNa tuto novinku jsem se moc těšila. Líbí se mi, že přípravky Filler Végétal tvoří ucelenou řadu v péči o pleť - obsahuje tedy denní a noční krém, oční krém i sérum a ještě krém rozjasňující a vyhlazující krém určený pro obličej, krk a dekolt. Všechny krémy mají lehoučkou konzistenci, pleť je během chvilky hezky vstřebá a nezůstane nepříjemný mastný či lepivý pocit na pokožce. U séra je konzistence lehce gelová, ale i tu pleť během okamžiku beze stopy pohltí. Velmi hezky se na sebe tak přípravky vrství. Mám velmi citlivé oční okolí a jen velmi málo očních krémů na pokožce snesu a nepálí mě, u řady Filler Végétal jsem tento problém vůbec neřešila. Zamilovala jsem si i vzhled a vůni přípravků.

Velmi oceňuji, že téměř veškerý obsah krémů a séra je přírodního původu a aktivní složky jsou navíc z bio zdrojů. Kosmatec krystalový se pěstuje v Bretani a právě odtud přípravky i pochází. Pokud mi dodají jen trochu francouzského šarmu, budu spokojená. 

Na zázraky moc nevěřím, ale jsem přesvědčená, že tato nová řada kosmetické péče od Yves Rocher dokáže vrásky oddálit. 

Adéla Víchová, redaktorka

ve2.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

S624d9d2781b1eobrazek.pngtále prozatím spadám do kategorie 30+, takže produkty této řady Yves Rocher jsou pro mě až příští stanicí. Ovšem musím se přiznat, že značku Yves Rocher mám ve zvláštní oblibě, speciálně pak jejich kosmetiku pro péči o tělo. Testované produkty jsem tedy poskytla k posouzení mojí mamince, která mi napsala následující recenzi: „Nikdy bych si nepomyslela, že budu mít takhle krásnou a kvalitní kosmetiku. Už její balení je moc pěkné a praktické. Především oční krém s tubičkou se nanáší dobře. Vyhovovalo mi i sérum, které se krásně vpije a pumpičku hodnotím určitě o stupeň lépe než často používané kapátko. Nejvíce spokojená jsem ale s krémy, již po pár dnech jsem na pleti zaznamenala lehký efekt vypnutí, pleť je rovněž příjemně hydratovaná, ale nemastí se, jak tomu někdy po použití nočních krémů bývá. Určitě do budoucna zainvestuji a koupím si i další produkty.“razitko.gif
624d9c0c11d2eobrazek.png

Reklama