607567a32c65canna-sulc.jpg

Foto: Se souhlasem Anny Šulcové

Před časem jste na sobě začala pořádně makat, což je vidět především na vaší postavě. Co vás motivovalo?
Nebyla jsem spokojená s mým životním stylem. Cítila jsem na sobě, že se nikam neposouvám, stojím na místě a lidé kolem mě byli daleko víc aktivní než já. Začalo se to projevovat i na různých setkání s kamarády, kteří měli lepší fyzičku, sdíleli své dojmy ze cvičení a to mě nakoplo k tomu začít se sebou něco dělat. Jakmile jsem si zvykla na tento režim, motivace byla po každé odcvičené hodině vyšší, cítila jsem se lépe.
 
Jak často cvičíte? A dodržujete nějaký jídelníček?
Cvičím 4x až 5x týdně, když mám své dny, tak necvičím vůbec. Žádný přesný jídelníček nedodržuji, ale zahrnula jsem do svého stravování daleko víc ovoce a zeleniny a to každý den. Také jsem dříve měla problémy s pitím čisté vody, byla jsem zvyklá na slazené nápoje, které mi stále chutnají, ale voda u mě v posledních měsících převažuje.

60756544039b3erewr.jpg

Foto: Se souhlasem Anny Šulcové

Spousta žen chce lepší postavu, ale většinou u pravidelného cvičení a zdravého stravování nevydrží. Máte nějaký trik, jak setrvat?
Udělat si z toho rutinu a dělat to čistě jen pro sebe. Já mám cvičení spojené s příjemným rituálem. Poté si dávám sprchu, ovoce a udělám si ledovou kávu. Mám štěstí, že pracuji z domova a mám na to čas, takže je mi jasné, že některé ženy toto dělat nemohou. Myslím si ale, že v době pandemie a převážného home-office si každý tu půlhodinu nebo hodinu denně na sebe najde.
 
Na Instagramu jste zmiňovala, že jste se nikdy necítila krásnější. Jde to vlastně ještě mít vyšší sebevědomí, když máte na Instagramu 800 tisíc lidí, kteří se vámi inspirují a obdivují vás?
Cítím se silnější a díky tomu je silnější i má víra v sama sebe. Nevím, zda je mít 800 tisíc followers v tomto jasnou výhodou. Samozřejmě vám přichází komplimenty, kterých si velmi vážím, ale na druhou stranu jsem pod tlakem, abych nedělala chyby, abych nevystupovala přehnaně sebevědomě nebo naopak nejistě. Je těžké najít rovnováhu v tom, co vůbec chcete předat a s takovým číslem je jasné, že se nikdy nezavděčíte všem.

Kromě zdravé životosprávy si ale určitě někdy i dopřejete něco dobrého a možná ne tolik zdravého. Čím nejraději hřešíte?
Čokoláda. Miluju čokoládu a každý den si alespoň kousek dopřávám v jakékoliv formě.
  
Jste tváří známého módního e-shopu a často na svých sociálních sítích inspirujete ostatní ženy svými outfity. Když se ohlédnete zpátky, měla jste vždycky takový smysl pro módu, nebo kde se vlastně vzal?
Já si stále nepřipadám jako nějaký módní vzor. Spíš ráda zkouším nové kousky a variace oblečení a díky změně mého životního stylu se cítím téměř ve všem dobře.
 
Kdo inspiruje v módě vás? Je někdo takový?
Moje mamka. Ta to má v oku. Předpoví módní trend vždy rok dopředu.

dfs.jpg

Foto: Se souhlasem Anny Šulcové

Co je podle vás nejhorším módním trendem?
Nemyslím si, že je nějaký trend nejhorší. Vždy se najde někdo, kdo i ty nejbizarnější módní kousky dokáže skvěle vynosit a poté se to víc normalizuje. 

Kdybyste se mohla na jeden den stát kýmkoliv na světě, kdo by to byl a proč?
Byla bych to já sama ještě před tím, než jsem začala vystupovat na sociálních sítích.
 
Kdybyste nebyla známou youtuberkou a influencerkou, čím byste byla?
Určitě bych se víc věnovala tanci, se kterým jsem kvůli sociálním sítím skončila a pravděpodobně bych studovala psychologii namísto marketingu.

anna-sulcova.jpg

Foto: Se souhlasem Anny Šulcové

Co podle vás stojí za vaším úspěchem?
Snažím se být ke svým sledujícím již od prvního dne naprosto upřímná. Chci, aby věděli, že je beru jako virtuální kamarády. Doufám, že mě tak berou také.
 
Když se zamyslíte, vzpomenete si na něco, co jste někdy zveřejnila na sociální sítě a dnes už byste to neudělala?
Je toho víc, na druhou stranu, každý můj krok mě dostal až sem a nemá cenu se zabývat tím, co by bylo jinak, kdybych něco neudělala.
 
Kolik hodin denně přibližně trávíte na sociálních sítích a tvorbou obsahu?
V posledních dnech se převážně věnuji Instagramu, upravováním stories, hledáním obsahu, který můžu předat a to zabere tak 2 hodiny denně. Pokud vytvářím video, celá produkce může trvat i 20 hodin.

Reklama