Yogi je skvělá hra, u které se pobaví děti i dospělí. Hodí se na party nebo posezení s přáteli, ale i na rodinné sešlosti. Herní doba zabere v průměru kolem 20 minut a hrát ji můžete ve třech až deseti lidech. Dá se to ale i ve dvou. I když to pak není taková legraci.
 
V pěkné plechové krabičce naleznete hrací karty. Doporučujeme si na ně koupit ještě plastové obaly. Až budete hrát, budete za ně rádi, to nám věřte. Hráči si postupně „lížou“ karty a plní to, co je na nich napsáno. Mohou přijít úkoly jako „Jeden prst se musí dotýkat ucha“, ale i takové, kdy musíte na nějaké části těla držet kartu, např. „Tato karta musí být na pravém rameni“. Díky plastovým obalům vám karty déle vydrží bez poničení a navíc nebudou zbytečně upatlané nebo zpocené. Jsou zde totiž i takové úkoly, jako „Tato karta musí být v podpaží“ nebo „Tato karta se musí dotýkat krku“.

V každém kole přibývá hráči další úkol. Chvílemi si budete připadat jako had, protože budete různě propletení a budete mít co dělat, abyste se někde nerozpojili nebo aby vám nespadly karty, které držíte třeba pod bradou nebo na hlavě. Někdy je opravdu složité vymyslet, jak to uděláte, abyste úkol splnili a mohli setrvat dál ve hře.
 
Je velmi vtipné pozorovat ostatní hráče, jak jsou zkrouceni. Hra je velmi vtipná a zábavná. Při Yogi sice nemusíte namáhat mozek, jako při spoustě jiných her, ale zato se vaše tělo zapotí. Pokud někomu spadne karta nebo se nebude dotýkat tam, kde má, vypadává. Vítězí ten, který vydrží nejdéle. Otestujete alespoň svoji ohebnost a vynalézavost.


 
Nás v redakci hra moc bavila a nasmály jsme se u ní. Pokud hledáte zábavnou hru, která jen tak neomrzí a současně za ni neutratíte hodně peněz, Yogi rozhodně doporučujeme pro malé i velké. Také se nám líbí její praktické balení a veselé ilustrace na kartách, kde jsou kromě textu úkoly vyobrazeny. Občas se zde objevují i známé filmové postavičky jako E.T. se svým zdviženým prstem nebo třeba Darth Vader ze Star Wars.

Další informace ke hře najdete na stránkách Albi.

Reklama