Jaké produkty jsme tentokrát testovali?

Michaela, recepční: Kočka domácí, 5 let

Naše kočka dostala možnost otestovat Yoggies Granule pro kočky s kuřecím masem, lisované za studena s probiotiky a Yoggies mističky pro kočky s lososem a tuňákem v lahodné želé omáčce.

62a99ba1e0befobrazek.png
Foto: Michaela Malečková

Nejdříve jen opatrně očichala a obhlédla novou potravu, ale pak se do ní s chutí pustila a během chvilky byla mistička prázdná. Byla jsem ráda, protože je to rozmazlená čičina, která jen tak něco nesní. Mě překvapil jiný vzhled granulí, ale jak bylo vidět, kočce to vůbec nevadilo. Líbí se mi, že krmiva Yoggies jsou především bez konzervantů, zbytečné chemie, obilí i sóji a jsou doplněná o probiotika a prebiotika. Splňují veškeré nutriční požadavky pro krmení koček a zároveň se co nejvíce podobají jejich přírodní potravě. Já i moje kočka jsme s krmivem velice spokojené.

Martina, čtenářka: Pět exponátů kočky evropské. Dvě 13 let, dvě 8 měsíců a jedna 5 let

Před pár lety jsem se začala pomáhat v depozitu pro kočky v Hradci Králové. Napřed organizováním benefičních představení, na které chodilo stále více lidí. Potom s odvozem kočiček k veterináři, s úklidem v depozitu a dnes mám dokonce i já doma vždy několik malých šelem, kterým pomáháme najít nový domov. Momentálně jich je pět. Se značkou Yoggies jsem se setkala poprvé a sama jsem byla zvědavá, jak ji naše kočičky přijmou.

62a99b72b6c72obrazek.png
Foto: Se souhlasem čtenářky

K produktům B.A.R.F. byly zprvu trochu nedůvěřivé, protože nic takového předtím neochutnaly. Nakonec ale přeci jen zvítězila zvědavost a našla jsem úplně prázdné prkénko, na kterém dostaly pochoutku naservírovanou. Co kočkám ale skutečně zachutnalo více, než bych čekala, byly granule. Spořádaly je snad ještě rychleji než ty, na které byly doposud zvyklé. Skutečná bitva před miskou ovšem nastala nad konzervou s příchutí losos a divoká kachna. Pokud bych měla hodnotit pouhým okem jejich spokojenost, tak právě tato varianta u nás vyhrála na plné čáře.

Věra, obchodní oddělení: Kříženec kočky britské, 12 let, dvě kočky domácí, 2 roky a 1 rok

Byla jsem ráda, že mohu spolu s čtyřnohými láskami zapojit do testování produktů Yoggies. Díky našemu magazínu jsem si o značce Yoggies již něco přečetla a moc se mi líbí zásada, že „Zdraví začíná v misce."

62a99c353561dobrazek.png
Foto: Věra Forejtová

62a99bd207261obrazek.png
Foto: Věra Forejtová

62a99a8f88c9dobrazek.pngSložení granulek, jogurtů i mističek vypadá skvěle. Mají opravdu vysoký podíl masa, a to se mi líbí, protože co si budeme povídat, kočička je prostě masožravec. Neobsahuje žádné konzervanty a obsahuje i bylinky, což si myslím, že není úplně obvyklé. Všechny naše kočky jsou zvyklé na granule, kapsičky a na syrové maso. Přiznám se, že tu a tam nevydržím a jako „oblomná kočičí máma“ jim dám kousek sýra, o který vytrvale a hlasitě žadoní. Nejvíce jsem byla zvědavá na Elišku, je to kočičí dáma se vším všudy. Je mlsná a hodně svérázná. Granule pro kočky Yoggies s krocaním masem, lisované za studena s probiotiky slavily úspěch od prvního okamžiku. Všechny tři kočky granule očichaly a hned se do nich pustily. To považuji za velký úspěch, protože většinou papají jen ty jedny, co znají a k ostatním jen přivoní, ale odmítají jíst. Maximálně si párkrát „křoupnou“ a jdou od toho. To se u granulí Yoggies nestalo, a tak jsem je velice ráda zařadila do jejich jídelníčku.

62a99abd5b662obrazek.pngYoggies mistička s kuřecím masem a želé omáčkou pro kočky vás zaujme hned po otevření svou vůní. Chtěla jsem, aby mističku ochutnala každá z kočiček, a tak jsem je podělila. A to byla asi chyba. Během pár vteřin byly všechny misky prázdné a kočky žadonily o nášup. Tyto mističky mohu doporučit jak za sebe jako chovatele, protože mají skvělé složení, tak i za kočky, protože jim opravdu chutnají. Určitě je do jídelníčku koček zařadím nadále.

62a99adaa765aobrazek.pngOriginální pamlsky pro kočky s krůtím masem Yoggies využíváme každou neděli, když potřebuji kočky přemluvit k návratu z chalupy do Prahy. V pátek není problém, kočky do přepravek dostat, vědí, že bude svoboda na chalupě v lese, na loukách, prostě víkend. Ale jak vidí v neděli, že balím tašky, je zle. Tygřík se většinou schová do stodoly, samozřejmě až ke stropu, Ela si hraje na schovávanou a kožíškem mi vymete vše z pod postelí a Mája vidí paničku a v tu chvíli běhá jak Usain Bolt. Teď mám ale v rukou silnou zbraň, tyto pamlsky. Neříkám, že je to úplně bez problémů, ale pokud řádně zašustím pytlíkem, tak se kočky většinou nechají uplatit a odchytit. Jsou spokojené kočky i já, protože vím, že 62a99b320f0aaobrazek.pngpamlsky obsahují krůtí maso z farmářských chovů, neobsahují chemické konzervanty ani umělá dochucovadla.

Má kočičí smečka také ochutnala Yoggies jogurt pro psy a kočky. Který je přírodní a neobsahuje žádná dochucovadla, cukry, chemické látky a zahušťovadla. Naopak obsahuje hodně probiotik. Testování bych shrnula asi tak, že kočky se olizovaly od ucha k uchu. Jogurt jim moc chutnal a určitě ho zařadíme do jídelníčku.


Děkuji za možnost testování produktů Yoggies, protože kočkám opravdu chutnají a já jsem ráda, že kočičky mají to nejlepší z přírody. 62a99a2b666baobrazek.png

Reklama