Miluju kostýmy. Je to taková moje úchylka. Miluju, když se můžu zcela cíleně vyhastrošil a nenechám si ujít žádnou příležitost. S přáteli pravidelně pořádáme maškarní pro dospělé, nebo tematické párty, jako třeba dýchánek upírů, a všichni se poctivě na svých kostýmech vyřádíme. Chodíme pravidelně na zombie walk a jednou z největších příležitostí k navléknutí se do něčeho naprosto šíleného a zcela beztrestně vyjít do ulic jsou pro nás taky čarodějnice a poslední dobou také (díky za to) halloween.

Ovšem můj poslední kousek, na který jsem hrdá ze všech nejvíc, to je teprve špica! Chystám se v nejbližší době uspořádat filmovou párty, takže se všichni převlékneme za svou oblíbenou filmovou postavu. Chvíli jsem přemýšlela, jestli si začnu shánět kostým želvy ninja, ale pak jsem dosáhla osvícení...

Film Kick-ass, kdo viděl, určitě mě chápe, se u mě vyšplhal bezkonkurenčně na první místo v mém žebříčku. A proto jsem se rozhodla pořídit si kostým Hit-girl. Chvilku jsem měla pocit, že to bude dřina. Protože shánějte si kostým dětské hvězdy pro dospělého XL size člověka. Naštěstí stačilo google nakrmit těmi správnými slovy, vylovit kreditku a za pár týdnů mi dorazil balíček z USA.

Kostým mi sedne perfektně. A mám ho kompletní, včetně fialové paruky. Fotku ještě nemám a ani ji šířit nechci, nemůžu připravit své přátele o ten moment překvapení. Stačí jen to, že jsem to teď veřejně vykecala. Snad to tady nenajdou :)

A těm, kdo neznají roztomilou Hit-girl, přikládám video téhle slečinky v akci... Musíte ji milovat.

Yazoo

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama