Po roce jsme zase seděly na koni!


Tak nám zase po roce ve firmě uspořádali sportovní den, konal se na statku u Březnice, byl tam hotel s restaurací, motokáry, stáje... Jako každý rok, i letos jsme se s xpixií přihlásily na projížďku na koních. I letos jsme se přihlásily do pokročilých, ač jezdíme jednou za rok :-)

Holky od koní z nás nebyly moc nadšené, když zjistily, že xpixie sedí na koni po druhé, já po čtvrté a dvě další kolegyně také. Nakonec jsme je ale přesvědčily o našem "umu" (spíš slovně, abych pravdu řekla) a vyrazily jsme na projížďku po okolních loukách. Chvílemi kobylky sice vybočovaly z řady a tancovaly trochu mimo, ale s trochou úsilí se nakonec i xpixii podařilo znovu se zařadit :) V jednu chvíli se jí kobylka zastavila a odmítala jít dál… xpixie ji jemně šťouchla do slabin, ale kobylka nic. Xpixie šťouchla silněji, ale pořád nic. Musela si pomoct mlasknutím :) Moje kobylka Rita (Ryta?) pro změnu za jízdy vykopávala oběma zadníma nohama – nic příjemného pro začátečníka, co se drží uzdy zuby nehty – odháněla všelijakou odpornou kousající havěť. Nicméně přežila jsem bez pádu a jsem na to docela hrdá :)

Od příštího týdne se chystám začít chodit do jezdeckého kurzu, učit se všechno pěkně od začátku, abych za rok na sportovním dni mohla machrovat, jak jsem úžasná jezdkyně :)


A teď dvě fotečky:

Pixlla a její profesionální posez :DA já s kobylkou Ritou (možná Rytou, kdoví) :)

 

 

Moc pozdravů posílá benynka