Jestli sledujete hudební soutěž X Factor a fandili jste nadaným sympaťákům Cuatro, tak pro vás máme smutnou novinu. Jeden z protagonistů kvarteta zemřel při požáru.

 

V pátek by Filip Ptáček oslavil kulaté dvacetiny. Místo toho bude mít pohřeb. Jak informoval Blesk, tragédie se odehrála ze soboty na neděli v jedné chatě na Vysočině. Filip a dalších pět jeho kamarádů tam slavilo jeho narozeniny a kolem druhé hodiny v noci šli spát.

 

Před spaním ještě přiložili do kamen, dva z nich šli spát do auta a čtyři si ustlali na půdě chaty. Od rozžhaveného komínu pravděpodobně chytlo dřevěné obložení stropu. Tři z chlapců se probudili včas, ale když otevřeli dveře, nastal tzv. komínový efekt a požár se rozjel naplno. Nezbývalo než vyskočit z půdy ven. Naštěstí chatka nebyla vysoká, ale i tak všichni utrpěli vážné popáleniny.X Factor

 

Filip bohužel spal příliš tvrdě a uniknout krutému osudu nestačil. Talentovaný vysokoškolák byl podle všeho mezi přáteli oblíbený a nezkazil žádnou legraci. Kromě zpěvu měl vlohy i pro jazyky. Jeho skupina Cuatro mu naposledy zazpívá na pohřbu a posléze ukončí svou slibnou kariéru.

 

 

 

 

 

 

 

Zaujal vás výkon kvartetu Cuatro? Měli by zbývající hudebníci skupinu zachovat? Také myslíte, že smrt mladého člověka je největší neštěstí?

Reklama