Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa v areálu PVA Expo Praha – Letňany, pořádaný 10. A 11. Března 2017.

Nabídka nejnovějších přípravků pro kosmetickou péči, vlasy, nehty, péči o nohy či bio přípravky

Veletrh pro vás připravil náš tým spolu s téměř čtyřmi stovkami firem na výstavních stáncích, které spolu s odborníky nabízejí své nejlepší a nejnovější produkty právě pro vás – předvádějí na místě jejich užití, seznámí vás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace na zákazníky. Na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes. Přípravky jsou určeny pro salony, obchod i přímý prodej. Část programu bude věnována nehtovému designu, stále se rozšiřuje nabídka přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy. Pestrá nabídka bio přípravků je zárukou, že si každý může všemi smysly vyzkoušet, vcítit se a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití, zcela jistě se stanou cílem nákupu pro lékárny, drogerie či třeba voňavé obchůdky s přírodními produkty a aromaterapií.

masaze

Trendy v účesech, líčení, odívání

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem, na podiu je ztvární přední vizážisté, stylisté i kadeřníci.  Soutěžní inspirací bude „avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „urban cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s pavla bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s romanou topinkovou, nebude chybět Honza Špilar, tým honzy hlaváčka či tým karlínského učiliště i holešovických oděvních návrhářů. Plné svěžích nápadů budou práce mladých designerů na téma „ve znamení zvěrokruhu“ i líčení a účesy ve stylu „pin up style“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů, nebude chybět defilé Českých Miss s Lucií Kovandovou, Karolínou Mališovou a dalšími, na veletrh zavítají i osobnosti známé z medií.

rasy

pece

line

miss

Wellness, fitness, zdravý životní styl

Tento dříve ne zcela naplněný obor stává jednou ze „stars“ veletrhu. Kromě kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie, řada nových vystavovatelů nabídne komplexní vybavení wellness a fitness center, novinky v aerobním tréninku, venkovní sauny nebo třeba vodní fitness. A finální „třešničkou“ bude soutěž v naturálním fitness.

fitness

Více informací na webu:   www.WorldOfBeauty.cz    a    www.BeautyExpo.cz    a Facebooku:    www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh.

Souběžně budou v letňanském areálu probíhat další atraktivní veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a Kolem Světa. Vstupenky  pro vstup ZDARMA a další informace ke stažení na   www.forcaravan.cz    a    www.forboat.cz

Reklama