13. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví, wellness & spa se koná ve dnech 2. a 3. března 2012 v areálu PVA EXPO PRAHA 9 - Letňany

PVA EXPO PRAHA

Nenechte si ujít současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Pro necelé dvě desítky tisíc návštěvníků budou připraveny nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i po-stavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie, stranou nezůstane ani vybavení a metody pro wellness a spa, lázeňství.

Anti-aging péče, masáže, relaxace a zdravý životní styl, alternativní metody péče o zdraví

PVA EXPO PRAHA

V několika saloncích bude probíhat bohatý celodenní program věnovaný nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči, relaxaci a regeneraci, vytvořený ve spolupráci s Unií kosmetiček a dalšími odbornými partnery (Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku PROKOS) a velkou řadou odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy. Nedílnou a velmi významnou částí tohoto programu budou opět nabídky a ukázky řady rozličných druhů masáží, nauka aromaterapie, relaxačních, regeneračních a detoxikačních metod a stejně tak ukázky užívání alternativních diagnostických metod pro prevenci zdraví, harmonie, krásy a duševní pohody.

Soutěže, líčení, účesy, móda, design

PVA EXPO PRAHA

PVA EXPO PRAHANa soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká vyhlášení dalšího ročníku úspěšné kadeřnické soutěže o stoti-síc korun a účasti v zahraničí „INSPIRACE 2013“, kdy téma předvedou mistři oboru Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý, Romana Topinková a další. Magnetem veletrhu bude týmová soutěž vizážistů a kadeřníků „CREATIVE IMAGE TEAM by Pavel Bauer“, tentokrát na téma „LUXURY LADY“. Pavel Bauer, Štěpánka Podroužková i další vizážisté předvedou líčení v trendech jaro-léto 2012. Nebudou chybět módní přehlídky i vystoupení s módními i kadeřnickými kreacemi. (Pavel Jevula, Romana Topinková aj). Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži „Diamond Fashion Designer“. Proběhne další ročník finálových soutěží učňů v líčení a účesovém stylingu KALIBRCUP 2012. V sobotní soutěži ve FOTOMAKEUPU vedené mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou ztvární šest finalistů nestárnoucí téma „LOLITA“

Další soutěžní vystoupení budou věnována nehtům a rukám - páteční Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NAIL ARTU, mistrovství ČR v MANIKÚŘE pod vedením firmy Alessandro ČR aj.

Otevřeno pá a v so 2. a 3. března 10.00-18.00, výborné parkování, metro C-Letňany. Vstupné Kč 130,-/den, studenti odborných škol s doprovodem sleva 50%, děti do 14ti let a držitelé ZTP průkazů zdarma.

PVA EXPO PRAHA

Přejeme Vám příjemný pobyt na veletrhu a těšíme se i nadále na Vaši přízeň!

Více informací naleznete na našem webu: www.beautyexpo.cz; www.worldofbeauty.cz
i na našich stránkách na Facebooku

PVA EXPO PRAHA

Reklama