HUGO představuje svou novou dámskou vůni, která míří ke každé z vyznavaček filozofie HUGO: je vášnivá, odvážná a neustále ochotná vyzkoušet nové výzvy, aby naplnila motto „vydej se vždy svou vlastní cestou“.

HUGO Woman je průkopnicí, která dává přednost tomu, aby její život byl originální, a je nadšena vším výjimečným, čím jej může okořenit.

HUGO Boss

Je vynalézavá a svou dynamikou inspiruje všechny ve svém okolí. Je to žena, která nenechává příležitosti proklouznout mezi prsty a naopak si od života bere vše, co jí nabízí. Její druhé jméno je originalita a často všechny překvapí. V každém směru je průkopnicí – ať už ve svém stylu či v nové vůni, která ji přímo vybízí, aby žila jen podle svých pravidel. Ostatní ji následují – to ona určuje, co bude právě teď „in“.Její vůně je podpisem, který zůstává všude tam, kudy ona prošla. Proto je samozřejmé, že si volí originální kompozici, která plně vyhovuje její povaze. Tou je bez debat nová HUGO Woman – vonící inovace, jíž lze nosit svým osobitým způsobem.

VŮNĚ
HUGO Woman je ovocně - květinová vůně s netradičním chlapeckým twistem, kombinující nečekané přírodní a HUGO Bossprůkopnické ingredience. Vůně vytváří kontrast tónů a vjemů a je mixem tradičních ženských s nečekanými mužskými tóny, jenž vedou k předefinování ženských vůní tak, aby odrážely minimalistické kouzlo věrné poselství linie HUGO.

Hlava – výzva k dobrodružství
Zralé ostružiny a jiskřivá italská mandarinka se setkávají s bylinnou svěžestí himálajské červené trávy. Úvod vůně promlouvá o dobrodružství a touze po nových zkušenostech.

Srdce – mix tajemna
Jasmín a luxusní, temně ovocný tón tmavé švestky se snoubí s tajemnou elegancí kosatce a kouřově kořenitou intenzitou indického černého čaje, jejichž akord povyšuje nečekaný chlapecký twist.

Základ – klasická elegance
Základní tóny se nesou ve znamení dřevité nóty santálu a cedru doplněných o hřejivý dotek ambry. Výsledkem je postupně se uvolňující, bohatě krémové vyznění se sušším, moderně elegantním podkresem.

HUGO Boss

Linie

  • EdP 30ml 1289Kč
  • EdP 50ml 1839Kč
  • EdP 75ml 2339Kč
  • Shower gel 200ml 848Kč
  • Body lotion 200ml 939Kč
Reklama