Moderátorka Pavlína Wolfová (37) se po pěti letech opět znovu objeví na televizní obrazovce. Televize Nova bude od 7. září vysílat talk-show Neviňátka, kterou bude Wolfová moderovat. Pořad vznikl podle původního rozhlasové verze Děti vám to řeknou. A děti zde budou opět v hlavní roli.

 

"Do konkursu se již přihlásilo přes tisíc dětí a další stále přicházejí," popsala Korzu Wolfová přípravy nového pořadu. Návrat před televizní kamery prý ustojí bez trémy. "Nikdy jsem nebyla trémistka. Vždy jsem se soustředila, aby to, co říkám, dávalo smysl. A je jedno, jestli jsem v rádiu nebo před kamerou."

Dovolená bez skandálů

Pavlína se nedávno vrátila z týdenní dovolené na Sardínii, kde byla s manželem Janem Bubeníkem a svými dětmi. "Strašně se nám tam líbilo a doufám, že se tam ještě vrátíme, " říká Wolfová. Přitažlivé Pavle se zatím - na rozdíl od jiných celebrit - vyhýbají skandály nejen během dovolené, ale i v soukromém životě. "Protože jsem sama nevyrůstala zrovna v ideální rodině, snažila jsem se za osm let manželství vytvořit skvělý vztah bez afér. Myslím, že zatím se mi to podařilo," prozradila Wolfová.

Reklama