Posílám kuriózní příběh svého manžela z doby, kdy byl ještě kluk. Jednoho krásného letního dne se projížděl na mopedu, zřejmě v dobré náladě a se širokým úsměvem na rtech, když mu do pusy vletěl sršeň. A nejen že vletěl, ale zanechal i dáreček v podobě pořádného bodance do jazyku.

Můj muž, ač tehdy v telecích letech, si coby nositel alergie na kdeco naštěstí rychle uvědomil, že tady přestává všechna legrace, a se svým rychle otékajícím krkem stále ještě na mopedu zamířil rovnou ke zdravotnímu středisku.

Tady panovala odpolední pohodička, kávička, sestra štrikovala. Dusící se kluk nejspíš rychle probral personál z letargie. Doktor byl naštěstí jeden z těch starých praktiků, co si vědí se vším rady a s ničím se moc nepářou, a poskytl klukovi vskutku nevídanou první pomoc.

Nejdříve prý mu vytáhl hrozivě otékající jazyk co nejvíce z úst a pak, aby nezapadl zpátky…ho skrz naskrz propíchl sestřinou pletací jehlicí!  Pak patrně došlo i na nějaké medikamenty a vše dobře dopadlo. Můj manžel touto historkou vždy pobaví vděčné posluchače, jen to, že měl tu jehlici v jazyku zapíchnutou tři dny, mu nikdo nevěříme.

Winnie the Pooh Winnie the Pooh

Tomu říkám netradiční piercing.

Trápí vás také nějaký hmyz?

redakce@zena-in.cz

Reklama